Denon DL-A110 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 799,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa MC Denon DL-A110

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wkładka gramofonowa MC Denon DL-A110

Świętuj z nami dumną 110 letnią historię definiowania doskonałości dźwięku dzięki wkładce gramofonowej premium MC DL-A110 serii Denon Anniversary z limitowanej edycji kolorystycznej Silver Graphite z dołączonym futerałem. Wciąż ręcznie produkowane w naszej siedzibie w Shirakawa w Japonii, te charakterystyczne wkładki Denon są naszymi najdłużej produkowanymi komponentami. Nasze dziedzictwo skrupulatnej perfekcji oznacza, że możesz usiąść i delektować się swoją muzyką z niezwykłą szczegółowością.

Bazując na oryginalnej głowicy opracowanej w latach sześćdziesiątych XX wieku do transmisji radiowych, wkładka DL-A110 w kolorze Silver Graphite jest dokładnym odwzorowaniem oryginalnego projektu. Ważąca zaledwie 6 gramów lekka głowica DL-A110 zapewnia pewne trzymanie wkładki i idealnie dopasowanie, zapobiegając niepożądanym wibracjom i prowadząc do szczegółowego i czystego odtwarzania dźwięku z rozszerzoną wydajnością w zakresie niskich częstotliwości. DL-A110 jest wyposażona w złącze bagnetowe, znane również jako interfejs ramienia SME. Stylowy kolor premium Silver Graphite doskonale uzupełnia komponenty z serii Denon 110-year Anniversary.

Najdłużej wytwarzany produkt w historii marki Denon
Wkładka DL-A110 jest wyposażona w legendarny kartridż gramofonowy DL-103, który jest w ciągłej produkcji od 1964 roku, przy wykorzystaniu drutu miedzianego ręcznie przędzonego w fabryce Denon Audio Works w Shirakawa w Japonii. DL-103 została pierwotnie opracowana zgodnie z wysokimi standardami specyfikacji japońskich krajowych studiów nadawczych dotyczących odtwarzania płyt winylowych dla szerokopasmowych transmisji stereofonicznych FM i stała się oficjalnym standardowym kartridżem używanym w tych studiach. Została następnie szeroko przyjęta przez prawie wszystkie profesjonalne studia nadawcze w Japonii.

Specyfikacja techniczna:
- Typ MC
- Napięcie wyjściowe 0.25 mV
- Pasmo przenoszenia 20 Hz - 45 kHz
- Impedancja wyjściowa 14 ohms

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.