Dynaudio Contour 25C (szary dąb) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 13 900,00 zł / szt.

Kolumna centralna Dynaudio Contour 25C (szary dąb)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna centralna Dynaudio Contour 25C

Mówi się, że dźwięk to 80 procent wrażeń filmowych. Trudno temu zaprzeczyć, zwłaszcza w przypadku musicali. Obawiamy się, że z głośnością „na zero” nie będzie już takiego wrażenia.

Właśnie dlatego stworzyliśmy głośnik centralny Contour 25C. Dedykowany do zestrojenia z pozostałymi modelami serii, umożliwia on doskonałą integrację całego systemu wielokanałowego, który dzięki temu może odtworzyć równie dobrze zarówno muzykę, jak i soundtrack spektakularnego kinowego hitu.

Dlaczego? Ponieważ jest to prawie Contour 30 położony na boku, tylko że z tweeterem pomiędzy dwoma mid wooferami – ultra detaliczną, jedwabną kopułkę Esotar2 obstawiliśmy parą „osiemnastek” wykonanych z MSP.Przetworniki te mają identyczidentyczne, high-endowe cewki napędowe wykonane z lekkiego aluminium, zatopione w magnetycznym ferrofluidzie.

Studyjne konstrukcje Dynaudio wykorzystuje się do produkcji filmowych w studiach na całym świecie, tak więc mamy świadomość, jak kluczowa jest reprodukcja pełnego potencjału dźwięku wielokanałowego. Zapraszamy do naszej kwatery na Noce Filmowe Dynaudio – gwarantujemy mocne wrażenia. Jeden warunek: musicie nauczyć się duńskiego.

Jeśli spędzamy czas na oglądanie filmówlub programów telewizyjnych, dźwięk ma być tak czysty, wyraźny, dynamiczny i potężny jak to możliwe. Kanał centralny odtwarza większość informacji w zestawieniu wielokanałowym. Głośnik centralny Contour 25C umożliwi to dzięki kombinacji legendarnych materiałów z wyrównanym, neutralnym dźwiękiem.

Właśnie dlatego Contour 25C nie idzie na żadne kompromisy. Kumuluje on całą naszą wiedzę, umiejętności i entuzjazm, które znaleźć można w pozostałych modelach nowej serii Contour. Jakość wykończenia przywodzi na myśl najlepsze meble. Przeprojektowaliśmy także kosze głośników – to, że nie widać ich z zewnątrz, nie oznacza że mogliśmy pozostawić je bez ulepszenia.

Definicja, precyzja, dosłowność. Contour 25C.

Specyfikacja techniczna:
- Efektywność: 87 dB (2.83 V / 1 m)
- Obciążalność: 300 W
- Impedancja nominalna: 4 Ω
- Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 23 kHz (-3 dB)
- Typ obudowy: tylny bass-reflex
- Układ: 2.5-drożny
- Częstotliwość podziału: (300)/2200 Hz
- Zwrotnice: drugi rząd
- Woofer: 18 cm (membrana MSP)
- Tweeter: 28 mm (kopułka jedwabna)
- Wymiary (WxHxD): 750 x 250 x 396 mm
- Waga: 25.3 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 8-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).