Dynaudio Special Forty (szary) - kredyt 30x0% + odroczony termin spłaty + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 6 450,00 zł

Kolumna podstawkowa Dynaudio Special Forty (szary)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu urządzenia w kredycie 10, 20 lub 30 rat 0% oraz odroczoną spłatą pierwszej raty o 3 miesiące. Kredyt 30x0% z odroczoną spłatą dostępny jest tylko w systemie ratalnym BGŻ BNP Paribas.

Kolumna podstawkowa Dynaudio Special Forty

Special Forty to klasyczna konstrukcja będąca esencją tego, co można oczekiwać po najlepszych konstrukcjach Dynaudio. To niepowtarzalne dzieło, wykonane z dbałością o szczegóły i przesiąknięte żarliwą miłością do naturalnego dźwięku. Special Forty to drogocenna rzecz dla prawdziwego konesera – para klasycznych pasywnych monitorów. Nie wywołają one jednak u Was łezki w oku i chęci powrotu do starych, dobrych czasów. Zamiast tego zaskoczą Was najlepszymi sprawdzonymi rozwiązaniami, dostosowanymi do naszych wymagających czasów. Special Forty to także jasny komunikat na temat tego, czego możecie spodziewać się po Dynaudio w przyszłości. Specjalnie na potrzeby tej konstrukcji stworzny został Esotar Froty – najnowszy model tweetera o zmaksymalizowanym przepływie powietrza, osiągający jeszcze większe wyra nowanie góry pasma. Bardzo niska częstotliwość rezonansowa przełożyła się na gładsze pasmo i skuteczniejsze zespolenie tweetera z zakresem średnich tonów.

Specyfikacja techniczna:
- Budowa bass reflex
- Efektywność 86dB
- Moc 200W
- Impedancja 6Ω
- Pasmo przenoszenia 41 Hz - 23 kHz 
- Wymiary (S x W x G) 198 x 360 x 307 mm
- Waga 8.1 kg/szt. 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Dynaudio objęty jest 8-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.