Dynaudio Sub 250 II (orzech) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 3 690,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Dynaudio Sub 250 II (orzech)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Dynaudio Sub 250 II 

Sub 250 II to bardzo kompaktowy model, który sprawdzi się doskonale w systemach kina domowego i stereo, które znajdują się w małych i średnich pomieszczeniach.
Dynaudio Sub 250 II jest wyposażony w solidny wzmacniacz o mocy 200 W oraz głośnik z 24-cm membraną o dużym wychyleniu, pracujący w niewielkiej obudowie zamkniętej.

Połączenie przetwornika typu long-throw, cewki napędowej o dużej średnicy (100 mm) i membrany wykonanej z firmowego materiału MSP (polimer magnezowo-krzemianowy) pozwala Subowi 250 II osiągnąć głęboki, bardzo precyzyjny i zróżnicowany bas, doskonale uzupełniający charakter brzmienia większości kolumn Dynaudio. Perfekcyjne dopasowanie subwoofera do głośników głównych jest w dalszym ciągu zagadnieniem ignorowanym, dlatego właśnie Sub 250 II został zaprojektowany tak, aby z łatwością wpasował się w system grający, dodając od siebie odpowiedniej masy i głębi, niezależnie od konfiguracji – surround lub stereo.

Obudowa zamknięta, zwarty sześcienny kształt, sztywna skrzynka z MDFu oraz głośnik promieniujący do przodu, zapewniają wybitną precyzję niskich tonów, dzięki czemu Sub 250 II jest łatwy do ustawienia praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Opcje ustawień umożliwiają regulację poziomu sygnału, zmianę częstotliwości filtru dolnoprzepustowego (od 50 do 150 Hz), a także wybór fazy (0º lub 180º). Sygnał audio można podać z amplitunera AV do monofonicznego wejścia LFE (pojedyncze gniazdo RCA), lub ze stereofonicznego pre-out do wejścia SUB (2 x RCA). Filtr górnoprzepustowy (wyłączony, 60 lub 80 Hz) jest skonfigurowany z wyjściem SAT (2 x RCA), co umożliwia dokładne dostrojenie Sub 250 II do głośników głównych.

Wydajność pasma basu można zwiększyć, korzystając z dwóch lub więcej subwooferów, połączonych równolegle. W tym celu Sub 250 II jest wyposażony w funkcję „Slave”, która pomija ustawienia na panelu tylnym, korzystając tylko z sygnału subwoofera skonfigurowanego jako „Master”. Przy wykorzystaniu kilku subwooferów niskie tony są dużo lepiej rozproszone i bardziej wyrównane, co poprawia ogólną charakterystykę częstotliwościową systemu audio. Co ciekawe, dwa (lub więcej) małe subwoofery mogą nawet zapewnić dużo lepszą jakość basu niż jedna duża konstrukcja.

Dostępny w eleganckiej satynowej czerni lub bieli, a także w naturalnych fornirach (palisander i orzech), Suba 250 II można łatwo wpasować w dowolną przestrzeń mieszkalną oraz dobrać kolorystycznie do wielu rodzajów umeblowania.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia analogowe: 1 x RCA LFE, 2 x RCA Stereo
- Wyjścia analogowe: 1 x RCA Slave, 2 x RCA SAT
- Pasmo przenoszenia: 29 Hz – 250 Hz
- Typ obudowy: Zamknięta
- Filtr górnoprzepustowy: brak / 60 / 80Hz
- Filtr dolnoprzepustowy: 50 Hz -150 Hz
- Regulacja fazy: 0/180 stopni
- Woofer: 24 cm MSP
- Dane techniczne Sub part 1
- Moc wzmacniacza: 200 W
- Zasilanie: 100-240 V 50/60 Hz
- Pobór mocy (tryb czuwania): < 0.5 W
- Maksymalny pobór mocy: 325 W
- Wymiary (SxWxG): 266 x 271 x 308 mm
- Wymiary z maskownicą (SxWxG): 266 x 271 x 323 mm
- Waga: 7.2 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).