Dynaudio Sub 3 (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 6 290,00 zł / szt.

Subwoofera aktywny Dynaudio Sub 3 (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofera aktywny Dynaudio Sub 3

Dzięki komponentom klasy identycznej z najnowszą serią Contour oraz unikalnym rozwiązaniom, takim jak podwójny panel przedni, czy najnowszy 24-cm woofer, kompaktowy Sub 3 będzie doskonałym dopełnieniem dowolnego systemu stereo lub surround.

Sub 3 to uniwersalny subwoofer, który zaprojektowaliśmy tak, żeby sprawdził się doskonale zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. W obydwu przypadkach liczą się bowiem: odpowiednia masa, definicja i szybkość niskich częstotliwości, niezależnie od odtwarzanego materiału.
Sub 3 spełni te warunki doskonale, oferując dodatkowo niewielkie gabaryty i związaną z nimi łatwość ustawienia, a także odciążając pozostałe głośniki z trudnego zadania reprodukcji najniższego zakresu pasma akustycznego, dzięki czemu będą one mogły przenieść całą swoją energię na prawidłowe odwzorowanie tonów średnich.
Obudowa ma wymiary takie same jak u poprzednika, Suba 250. W kwestii łatwości ustawienia nie zmieniło się więc nic, ale za to nasi inżynierowie zmieścili w środku mocniejszy 300-watowy wzmacniacz wraz z elektroniką pochodzącą z większego modelu Sub 600.

A teraz pora na nowości. Podwójna ścianka przednia ma grubość 37 mm i jest zaokrąglona, podobnie jak w nowym wcieleniu Contourów, co wydatnie poprawia sztywność całej konstrukcji. Zastosowaliśmy tu także najnowszy głośnik basowy o średnicy 24 cm, dzięki czemu poprzeczka jakościowa wszystkich komponentów jest utrzymana na poziomie wspomnianych Contourów.

Sub 3 został zaprojektowany w tak wysokim standardzie z bardzo prostego powodu – żeby zapewnić wygodną konfigurację z dowolnym systemem audio o jakości do serii Contorur włącznie, niezależnie od wielkości głośników towarzyszących.
Jeśli Twój wzmacniacz nie dysponuje osobnym wyjściem dla subwoofera (co jest bardzo częste w systemach stereo), dwukanałowe złącza RCA (wejście / wyjście) pozwolą na bezstratnie przepuszczenie sygnału przez wewnętrzne układy Suba 3.
Użytkownik może także precyzyjnie dostroić podział pasma (pełny zakres, 60 lub 80 Hz) za pomocą filtru górnoprzepustowego, co umożliwia wybór optymalnej zakresu pracy dla posiadanych głośników.

Włożyliśmy sporo wysiłku, żeby zmieścić rozbudowane układy z Suba 600 do obudowy o rozmiarach dużo mniejszego Suba 250, a dodatkowo zaproponować jeszcze nowy głośnik. Najważniejsze, że cena Suba 3 plasuje się dokładnie pomiędzy dwoma starszymi modelami. Oznacza to, że użytkownik płaci dużo mniej za wyższą jakość dźwięku, połączoną z lepszymi walorami użytkowymi.

Specyfikacja techniczna:
- Typ urządzenia: subwoofer aktywny
- Typ obudowy: zamknięta
- Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 22 – 175 Hz
- Górne częstotliwości graniczne::
- Wejście SUB: 50 – 250 Hz
- Wejście LFE: 150 Hz
- Wejście: RCA
- Impedancja wejściowa: 10 kΩ
- Regulacja fazy: 0°, 180°
- Częstotliwość dolna dla głośników: pełne pasmo , 60 Hz, 80 Hz
- Typ filtru: drugi rząd, Butterworth
- Filtr górnoprzepustowy: 50 Hz - 150 Hz
- Moc wzmacniacza: 300 W, 4 Ω
- Pobór mocy (tryb czuwania): <0.5 W
- Maksymalny pobór mocy: 325 W
- Zasilanie: 100 – 240 V, 50/60 Hz
- Wymiary (SxWxG): 350 x 420 x 370 mm
- Waga: 10.5 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).