Dynaudio Sub 6 (biały) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 9 900,00 zł / szt.

Subwoofera aktywny Dynaudio Sub 6 (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofera aktywny Dynaudio Sub 6

Subwoofer, który automatycznie wpasuje się w zestaw dowolnych głośników Dynaudio. Najnowsze przetworniki niskotonowe, zaawansowane filtry DSP i pełna korekcja parametryczna zapewnią rozwiązanie skrojone idealnie na miarę Twoich potrzeb.

Sub 6 został zaprojektowany w celu perfekcyjnego dopełnienia wszystkim głośników Dynaudio. Mamy w rękawie prawdziwego asa, dostępnego dla posiadaczy modeli z serii: Contour, Confidence, Evidence, Special Forty, Special Twenty-Five, czyli zaawansowane filtry DSP, dopasowujące charakterystykę subwoofera do wybranego modelu kolumn tak ściśle, że słuchacz może dzięki temu łatwo i wygodnie zmienić swoje konstrukcje dwudrożne w… trójdrożne. Natomiast w przypadku innych modeli i głośników pozostałych producentów podział pasma, poziom sygnału i fazę można ustawić ręcznie.

Za odpowiednią potęgę niskich tonów odpowiadają dwa najnowsze, 24-cm woofery z membranami MSP+ Hybryd Drive. Głośniki te zaprojektowaliśmy specjalnie pod kątem subwooferów, podobnie jak 500-W wzmacniacz mocy, przytwierdzony do podstawy obudowy. Głośniki znajdują się z obu stron obudowy typu zamkniętego. Została ona ukształtowana tak, że szerokość jest większa od głębokości, dzięki czemu można łatwiej ustawić subwoofer – np. bezpośrednio przy ścianie.

Sub 6 jest wyposażony w komplet złącz RCA i XLR, dzięki czemu można go podłączyć do praktycznie wszystkich wzmacniaczy. Dysponuje on także wieloma unikalnymi funkcjami, które umożliwiają dokonanie zaawansowanych ustawień brzmienia. Weźmy np. opóźnienie czasowe, które można ustawić tak, żeby idealnie zsynchronizować subwoofer z posiadanymi głośnikami. Użytkownik musi tylko wpisać odległość głośników od subwoofera, a procesor tego ostatniego dokona niezbędnych obliczeń i ustawień w dziedzinie czasu i fazy sygnału. Do dyspozycji jest też pełny korektor parametryczny, zawierający trzy osobne parametry, które uwzględniają wpływ rezonansów własnych pomieszczenia.

Zamień dwudrożne na trójdrożne
Suba 6 można bardzo łatwo zintegrować z dowolnymi głośnikami Dynaudio. Nasi inżynierowie poświęcili bowiem sporo nadgodzin na zmierzenie i pobranie parametrów akustycznych większości modeli – a następnie stworzyli od podstaw ich cyfrowe „obrazy”. Dane zostały następnie zapisane w pamięci subwoofera Sub 6, dzięki czemu użytkownik może wybrać w menu na wyświetlaczu model posiadanych głośników Dynaudio i automatycznie dopasować do nich subwoofer. Jego parametry uzupełnią pasmo głośników, tak więc w przypadki zestawów dwudrożnych użytkownik uzyskuje… perfekcyjnie dostrojony system trójdrożny z aktywną sekcją basową.

Aktualizacje oprogramowania
W momencie, gdy Dynaiudio wprowadzi na rynek nowe modele kolumn, użytkownicy Suba 6 będą mieli możliwość pobrania aktualizacji oprogramowania i zapisania charakterystyk kolumn w pamięci subwoofera. Umożliwi to idealne zestrojenie z konstrukcjami, które pojawią się w przyszłości.

Najnowszy woofer specjalnie do subwooferów
Przetworniki akustyczne stosowane w subwooferach mają zupełnie inne charakterystyki pracy, niż stereofoniczne głośniki nisko-średnio, czy nawet niskotonowe. Sub 6 wykorzystuje najnowszą konstrukcję Dynaudio: dwa woofery MSP+ Hybrid Drive. Ich membrany są wykonane głównie z aluminium, co pozwala uzyskać dużo lepszą sztywność, tak istotną zwłaszcza przy zastosowaniu w subwooferach. W celu eliminacji niekorzystnych rezonansów materiału, wykorzystujemy podwójny układ tłumiący, który składa się z celulozowej struktury po tylnej stronie membrany oraz firmowego patentu Dynaudio – polimeru krzemianowo-magnezowego – w postaci nakładki z przodu.

Sub 6 można automatycznie zestroić z następującymi modelami kolumn Dynaudio: Contour S 1.4 LE, Contour S 3.4 LE, Contour 20, Contour 30, Contour 60, Confidence C1, Confidence C2, Confidence C4, Evidence Temptation, Evidence Platinum, Evidence Master, Special Twenty-Five, Special Forty, Focus 20 XD, Focus 30 XD, Focus 60 XD

Specyfikacja techniczna:
- Typ urządzenia: subwoofer aktywny z procesorami DSP
- Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 16 Hz – 230 Hz ±3 dB
- Wejścia: 2 x XLR
- Poziom napięcia na wejściu: 1.01 V RMS dla wysterowania +6 dB, 4 V RMS dla wysterowania -6 dB
- Wyjścia: 2 x XLR
- Impedancja na wjściu phono: 100 Ω
- Auto ON / OFF
- Moc wzmacniacza: 500 W
- Pobór mocy (tryb czuwania): - Maksymalny pobór mocy: 650 W
- Głośniki: 2x 24 cm
- Wymiary (SxWxG): 470 x 333 x 268 mm
- Waga: 21.5 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).