Dynaudio Xeo 30 (biały) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 7 450,00 zł / szt.

Bezprzewodowa kolumna podłogowa Dynaudio Xeo 30 (biały)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Bezprzewodowa kolumna podłogowa Dynaudio Xeo 30

Bezprzewodowa rewolucja
Pozbądź się kabli… ale pozostając przy wysokiej jakości dźwięku! Xeo to pierwsze na świecie bezprzewodowe głośniki stereo klasy high-end. W ich konstrukcji zawarliśmy 40 lat naszego doświadczenia w branży głośnikowej.

Xeo można podłączyć praktycznie do każdego źródła – np. smartfona, tabletu, komputera, odbiornika lub tunera TV, odtwarzacza CD i wielu innych urządzeń. Albo skonfigurować system multiroom złożony z głośników Xeo oraz nadajnika Hub lub Connect.

Zaawansowane procesory z filtrami DSP dopasują dźwięk do pomieszczenia użytkownika, a firmowe rozwiązanie pozwalające na regulację basu, przy współpracy z wydajnymi wzmacniaczami cyfrowymi, zapewniają zaskakującą głębię niskich tonów.

Czasami masz ochotę po prostu posłuchać muzyki. Bez długiego szperania po półkach z płytami, poszukiwań pudełka na tę, która została w kieszeni odtwarzacza i… przypomnienia sobie, że połowa piosenek i tak jest na innym albumie. Ech, to może od początku…

Bez kabli głośnikowych, bez zewnętrznego wzmacniacza, bez stolików uginających się pod ciężarem pozostałego sprzętu. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać utwór ze swojej biblioteki nagrań i nacisnąć PLAY. Do Twoich uszu połynie fantastyczny dźwięk, z którego znane są wszystkie konstrukcje Dynaudio od 1977 roku.

Jak to działa?
Kolumny Xeo są aktywne. Oznacza to, że mają one wbudowane wzmacniacze i układy filtrujące. Każdy pojedynczy głośnik umieszczony w obudowie dysponuje osobnym wzmacniaczem – dopasowanym pod względem mocy i dostrojonym optymalnie do pasma przenoszenia tego głośnika. Oznacza to także, że nie trzeba martwić się o dobór pozostałych urządzeń systemu pod kątem głośników – zrobiliśmy to za Ciebie!

Nie trzeba podpinać ich między sobą. Streamują one dźwięk z jednego do drugiego kanału bezprzewodowo, więc nie ma potrzeby prowadzenia kabli głośnikowych po całym pokoju lub domu. Wystarczy włożyć przewody zasilające głośników do gniazdka z prądem, podłączyć źródło do bezprzewodowego nadajnika – i oddać się słuchaniu.

Czterdzieści lat doświadczenia w dziedzinie hi-fi - a także najnowocześniejsza technologia cyfrowa, to wszystko znajdziesz w kompaktowej kolumnie podłogowej. Nowe Xeo 30 zawiera w sobie wszystko to, co kochaliśmy w starszych Xeo 6, zaktualizowany o nowe rzeczy, które kochamy jeszcze bardziej i dodaje kilka nowych niespodzianek.

Zauważalny lifting. Nasi projektanci zaokrąglili narożniki i zmiękczyli krawędzie. Przenieśli odbiornik podczerwieni z góry do głośnika niskotonowego, aby uzyskać bardziej czysty i przejrzysty wygląd. Sprawili, że metalowy przetwornik stał się czarny, aby uzyskać odrobinę skandynawskiej prostoty.

Gdybyś przeciąć głośnik (chociaż wolelibyśmy tego nie robić), zobaczyłbyś tyle samo emocji w środku. 2x 14 cm głośnik nisko-średniotonowy Esotec MSP i 28-milimetrowy głośnik wysokotonowy firmy Esotec (wszystkie wyposażone w legendarną technologię Dynaudio, w tym aluminiowe cewki i innowacyjne systemy magnetyczne) są zasilane przez własne wzmacniacze cyfrowe o mocy 65 W. A ponieważ jeden rozmiar nie zawsze pasuje do wszystkich, każdy wzmacniacz jest precyzyjnie dostrojony i zoptymalizowany pod kątem przetwornika, który zasila - dając inżynierom niesamowitą kontrolę nad ich wydajnością.

Xeo 30: zapożyczony z naszych profesjonalnych głośników studyjnych
Xeo 30 opiera się na naszych słynnych profesjonalnych monitorach studyjnych LYD 5 - kolumnach, które działają na pierwszej linii produkcji muzycznej. Daje Ci to bezpośrednią ścieżkę od wykonawcy, przez stół mikserski aż do salonu ... dostajesz to, co usłyszeli.

Zaktualizowane oprogramowanie zawiera ulepszone algorytmy kompresora i ogranicznika oraz uproszczoną zwrotnicę. Oznacza to większe nakładanie się zakresów częstotliwości między przetwornikami w celu zapewnienia niewiarygodnej integracji, ulepszonego basu i znacznie lepszej wydajności poza osią ... więc jeśli jesteś wypchnięty z dobrego miejsca odsłuchowego, wiesz, że będziesz się świetnie bawić równie dobrze. Procesor DSP (cyfrowy przetwarzanie sygnału) zwiększył moc przetwornika, a także uprościł go, aby poprawić kompensację położenia głośnika w przypadku miejsc narożnych, ściennych i wolnej przestrzeni. Jest to podejście podobne do tego, którego używaliśmy w nowej gamy Focus XD.

Xeo 30: bezpośrednie wejścia
Nowy Xeo 30 otrzymuje również bezpośrednie wejścia, więc nie musisz korzystać z żadnych zewnętrznych urządzeń do podłączenia istniejącego sprzętu - chociaż jeśli chcesz możesz to zrobić, zwiększając możliwości podłączenia, w tym o bezprzewodowy dźwięk hi-res 24-bit / 96kHz. Z tyłu głównej kolumny (którą można ustawić jako lewą lub prawą) znajdziesz 24-bitowe / 96 kHz cyfrowe optyczne wejście Toslink, wejścia stereo RCA phono i minijack 3,5 mm dla wszelkich źródeł. Tak, tak, nadal możesz podłączyć stary odtwarzacz kasetowy lub 8-ścieżkową maszynę ...

Nie chcesz używać przewodów? Dodaliśmy wbudowany aptX Bluetooth, dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk z dowolnego kompatybilnego urządzenia. A ponieważ głośniki Xeo 30 komunikują się ze sobą za pomocą pełnego sygnału 24/96 hi-res, wiesz, że nie umknie ci żaden szczegół w Twojej muzyce. Jeśli nie chcesz wstawać z miejsca (całkowicie rozumiemy), z przyjemnością usłyszysz, że nowy pilot działa z Xeo 30 i konsolą Dynaudio Connect - na większej odległości niż wcześniej .

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia analogowe: Mini-jack, stereo RCA
- Wejścia cyfrowe: Toslink
- Łączność bezprzewodowa: 24-bit / 96kHz
- Pasmo przenoszenia (± 3dB): 36Hz - 21kHz
- Zasada działania: Bassreflex
- Zwrotnica: 2,5-drożna DSP
- Częstotliwości zwrotnicy: 200 / 4300Hz
- Głośnik niskotonowy: 2 x 14 cm
- Głośnik wysokotonowy: miękka kopułka 28 mm
- Moc wzmacniacza: 3 x 65W
- Wejście zasilania AC: 100 V - 240 V, 50/60 Hz
- Pobór mocy w trybie gotowości: <0,5W
- Maksymalny pobór mocy: 165 W
- Wymiary (szer. X wys. X gł.): 180 x 825 x 246 mm
- Wymiary z nóżkami / kratką (szer. X wys. X gł.): 228 x 852 x 275 mm
- Waga: 13,4 kg / 29,5 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).