Dynaudio Xeo Connect - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynaudio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 890,00 zł / szt.

Urządzenie rozszerzające możliwości połączeń Dynaudio Xeo Connect

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Urządzenie rozszerzające możliwości połączeń Dynaudio Xeo Connect

Nowy nadajnik bezprzewodowy Dynaudio Connect rozszerza możliwości połączeń i zapewnia większą wygodę użytkowania drugiej generacji Xeo, a także ostatnio wprowadzonych modeli Focus XD.

Connect pochodzi w prostej linii od modelu Dynaudio Hub, przyjmując taką samą formę i oferując te same opcje wejść: analogowych, cyfrowych oraz komputerowego USB. Connect umożliwia także integrację usług sieciowych takich jak: Spotify / DLNA i jest wyposażony w łącze Bluetooth (aptX, AAC), służące do streamingu zawartości muzycznej z urządzeń mobilnych takich jak smartfony. Dysponuje on także możliwością odczytu sygnału 24 bit / 192 kHz na optycznym lub koaksjalnym wejściu cyfrowym.

Przy użytkowaniu z modelami Focus XD, Connect jest także zdolny do streamingu plików bezstratnych wysokiej rozdzielczości ze swojego nadajnika bezprzewodowego do głośników. Mówimy tu o bezprzewodowej transmisji dźwięku w 24 bitach i z częstotliwością do 96 kHz.

Connect pozwala także na wykorzystanie zamiast pilota systemowego Dynaudio (przy współpracy z drugą generacją modeli Xeo lub Focusów XD) aplikacji sterującej* dla iOS*. Aplikacja Dynaudio App* steruje funkcjami zarówno modeli głośników Xeo i Focus XD, jak również nadajnika Connect, umożliwiając użytkownikowi wybór wejścia audio, ustawienie głośności, lub włączenie / wyłączenie systemu głośnikowego. Za pomocą aplikacji* można także zmienić nazwy wejść, wygodnie personalizując system głośnikowy w bardzo prosty sposób. Aplikacja* umożliwia też zmianę nazw stref w przypadku korzystania z trybu multiroom.

Z aplikacją* lub bez, integracja nadajnika Connect w sieci Wi-Fi ze Spotify i DLNA ułatwia bezprzewodowy streaming muzyki – np. z podłączonego do sieci domowej odtwarzacza DLNA, który udostępnia zawartość do Xeo lub Focusów XD przy pomocy Connecta.

Smartfony lub przenośne źródła muzyki mogą być łatwo sparowane z Dynaudio Connectem za pomocą łącza Bluetooth z protokołami: A2DP, aptX i AAC.
Dzięki Connectowi można słuchać muzyki na modelach głośników Xeo (druga generacja) i Focus XD w bardziej efektywnie, wygodniej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Właściwości:
- Analogowe wejście stereo minijack 3.5 mm
- Analogowe wejście stereo RCA
- Cyfrowe wejście optyczne (do 24 bit / 192 kHz)
- Cyfrowe wejście koaksjalne (do 24 bit / 192 kHz)
- Wejście Mini USB (do 24 bit / 96 kHz)
- Bluetooth (A2DP, aptX, AAC)
- Wi-Fi (Spotify Connect, DLNA)
- Aplikacja sterująca dla iOS*
- Opcja streamingu plików wysokiej rozdzielczości (do 24 bit / 96 kHz) dla modeli Focus XD
- Funkcja multiroom z jednoczesnym streamingiem sygnałów w rozdzielczości do 16 bit / 48 kHz (druga generacja Xeo) i Focus XD
- Zasilacz zewnętrzny 5 V w zestawie

Specyfikacja techniczna:
- Częstotliwości pracy: 2.4/5.2/5.8 GHz
- Częstotliwość próbkowania: 24 bit / 96 kHz 
- Zasilanie: 100 – 240 V lub Micro USB: 5 V / min. 500 mA
- Wymiary(WxSxG):32x140x105mm
- Waga:0.2kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).