Dynavoice Definition DF-6 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynavoice
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 920,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Dynavoice Definition DF-6
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Kolumna podłogowa Dynavoice Definition DF-6

Seria Definition podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Dźwięk, design i wykonanie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy.
Dynavoice Definition DF-6 to jedne z największych kolumn w serii Definition. W przeciwieństwie do mniejszych DF-5 wyposażono je w dwa sześcioipółcalowe głośniki basowe. Kolumny grają błyskotliwie i przejrzyście, a bas jest niezwykle potężny.

Głośniki wysokotonowe
Wszystkie kolumny serii Definition wyposażone są w dwa niezwykłe tweetery. Rozwiązanie takie nie jest zbyt często spotykane, a jeżeli już, to w kolumnach ze znacznie wyższego zakresu cenowego. Za reprodukcję niższego podzakresu wysokich częstotliwości odpowiedzialna jest miękka kopułka, natomiast częstotliwości najwyższe przetwarza głośnik wstęgowy. Głośnik ten wytwarza wyjątkowo przyjemny i naturalny dźwięk.

X-change
Każdy człowiek ma inny wzorzec dźwięku, nie wspominając o różnym brzmieniu elektroniki odtwarzającej muzykę. Dlatego serię Definition wyposażono w terminale X-change. W górnej części terminalu znajdują się trzy pozłacane kontakty, które umożliwiają precyzyjne dostrojenie średniego zakresu częstotliwości. Można wybrać jedną spośród następujących opcji: –2 dB / 0 dB / +2 dB / +4 dB. Zmiana pozycji kontaktu zmienia całościowy charakter brzmienia kolumny. Unikamy w ten sposób stosowania regulatorów barwy we wzmacniaczu.

Obudowa
Warunkiem stabilności i czystości dźwięku jest dobrze wykonana, martwa akustycznie obudowa. Boczne ścianki wykonane są z 18 mm MDF-u, natomiast ścianki przednia i tylna z 15 mm MDF-u wzmocnionego dodatkową malowaną warstwą o grubości 25 mm. Ponadto skrzynki wzmacniane są wewnątrz sztywnymi prętami o wymiarach  4 x 15 mm. Tak znakomicie wykonaną obudowę z trudem znajdziemy wśród konstrukcji z wyższej półki cenowej.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dynavoice objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.