Elac Miracord 50 - Raty 10x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Elac
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 399,00 zł 1 999,00 zł / szt.

Gramofon Elac Miracord 50

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Gramofon Elac Miracord 50

Gramofon ELAC Miracord 50 został zaprojektowany z myślą o wyjątkowym brzmieniu winylowych nagrań i nawiązuje do ikonicznego modelu Miracord ze złotej ery stereo, kiedy królowały wyszukane konstrukcyjnie gramofony. ELAC to legenda w gramofonowym świecie lat 70. i 80., a nazwę Miracord doskonale znają wszyscy miłośnicy winylu ze złotej ery analogu.

Miracord 50 jest perfekcyjnie opracowaną konstrukcją z paskowym napędem i solidnym talerzem odlewanym z aluminium. Precyzyjnie wyważone, proste ramię z demontowalną główką, zostało fabrycznie wyposażone w wysokiej jakości wkładkę firmy Audio-Technica. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania, Miracord 50 dostarczany jest z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, pozwalającym na podłączenie urządzenia do dowolnego systemu muzycznego, nawet takiego, które nie jest wyposażone w specjalne wejście dla gramofonu.

Obudowa minimalizująca rezonans
Doskonałą podstawę dla ramienia i napędu zapewnia antyrezonansowa obudowa, zaprojektowana w celu zminimalizowania dźwiękowego wpływu wibracji i sprzężenia zwrotnego. Niskoszumny silnik prądu stałego zapewnia bardzo stabilne odtwarzanie płyty, przekazując napęd do solidnego, odlewanego z aluminium talerza, za pomocą gumowego paska.

Precyzyjne ramię
Statycznie zbalansowane ramię to precyzyjnie łożyskowana prosta rurka z wbudowaną regulacją anty-skatingu i zdejmowanym headshellem. Fabrycznie montowana wysokiej jakości wkładka MM upraszcza konfigurację i zapewnia właściwy kąt śledzenia, nacisk i ustawienie azymutu natychmiast po wyjęciu z gramofonu z opakowania.

Wbudowany przedwzmacniacz
Funkcjonalność Miracorda 50 zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z korekcją RIAA. Oznacza to możliwość odtwarzania płyt LP bez potrzeby dodawania kosztownego stopnia gramofonowego lub stosowania wzmacniacza wyposażonego w specjalne wejścia dla gramofonu. Wystarczy podłączyć gramofon, umieść płytę na talerzu i już można cieszyć się pięknym dźwiękiem z płyt analogowych.

Elegancja
Gramofon dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia – eleganckiej, nowoczesnej czerni oraz klasycznej, drewnianej obudowie. Dla ochrony przez szkodliwym kurzem i zabezpieczenia ramienia przed uszkodzeniem, gramofon został fabrycznie wyposażony w wygodną, przezroczystą pokrywę.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Klasyczne
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum >-67dB (A-weighted); >-60dB (unweighted)
- Odczyt płyty Automatyczny
- Pasmo przenoszenia 20 - 20 000 Hz
- Poziom wyjścia 2,5 mV
- Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
- Wbudowany przedwzmacniacz 
- Pokrywa w komplecie
- Pobór mocy (max) 1,5 W
- Pobór mocy (standby) <0.5 W
- Wymiary (S x W x G) mm 420 x 140 x 360
- Waga kg 5,5

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Elac objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.