Elac Starlet 5.1 (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Elac
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Zestaw kolumn kina domowego Elac Starlet 5.1 (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Zestaw kolumn kina domowego Elac Starlet 5.1

ELAC Starlet 5.1 to zestaw głośnikowy kina domowego 5.1. W jego skład wchodzą cztery podstawkowe kolumny Starlet, głośnik centralny Starlet CM oraz aktywny subwoofer SUB111.2. Dzięki niewielkim rozmiarom kolumn głośnikowych Starlet 5.1 doskonale sprawdza się w nawet niewielkich pomieszczeniach, dostarczając wysokiej jakości dźwięk, a za sprawą wydajnego subwoofera system można śmiało polecić także użytkownikom, którzy oczekują mocnego uderzenia.

Każdy z czterech głośników satelitarnych to 2-drożna konstrukcja zamknięta, w której pracują 19-mm przetwornik wysokotonowy oraz 80-mm głośnik niskotonowy. Dzięki ekranowaniu magnetycznemu kolumny Starlet nie wpływają negatywnie na jakość obrazu wyświetlanego na ekranach starszego typu. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom głośniki satelitarne można ustawić niemal w dowolnym miejscu, a w razie potrzeby można ustawić je lub zawiesić na opcjonalnych stojakach bądź uchwytach ściennych opracowanych specjalnie dla tego modelu.

Głośnik centralny Starlet CM to także konstrukcja zamknięta, ale wyposażona w trzy przetworniki. Centralną część zajmuje 19-mm głośnik wysokotonowy. Po obu stronach kopułki pracują dwa 80-mm przetworniki niskotonowe. Starlet CM, podobnie jak satelity Starlet, jest ekranowany magnetycznie. Dopełnieniem zestawu głośnikowego Starlet 5.1 jest subwoofer aktywny SUB111.2. Ta wysoka na 40 cm konstrukcja mieści w sobie 200-mm przetwornik niskotonowy, który zasilany jest przez wzmacniacz o mocy maksymalnej 100 W. Głośnik współpracuje z systemem bas refleks i odtwarza dźwięki z zakresu od 35 Hz do 240 Hz. Oprócz mocnego basu zaletą SUB111.2 jest także tryb czuwania, w którym subwoofer pobiera zaledwie 0,5 W energii.

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Elac objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.