Fiio BTR1 - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 299,00 zł / szt.

Adapter Bluetooth Fiio BTR1

Adapter Bluetooth Fiio BTR1

Bezprzewodowy wzmacniacz HI FI z DAC oraz aptX Bluetooth
BTR1 został wyposażony w wysokiej klasy układ DAC AK4376 do dekodowania dźwięku. W porównaniu do typowego zintegrowanego rozwiązania Bluetooth, jego wydajność dekodowania (do 384 kHz / 32-bitowe audio), jak również moc wyjściowa i stosunek sygnału do szumu są zauważalnie lepsze. Wszystko to zapewnia stabilne, wysokiej jakości doznania audio w technologii Bluetooth, które zbliżą Cię do muzyki dokładnie takiej, jak powinna być słyszana.

Wystarczy podłączyć słuchawki
Kiedy coraz więcej smartfonów rezygnuje ztradycyjnegojacka słuchawkowego 3,5 mm, jedynymi sposobami korzystaniaze starych słuchawek z takimi smartfonami, to podłączenie ich stosując przejściówkę, użycie zewnętrznego DAC/wzmacniacza (takiego jak FiiO Q1 Mark II) lub poprzez odbiornik Bluetooth. Po prostu podłącz swoje świetnie brzmiące słuchawki 3,5 mm do BTRl, aby uzyskać wspaniałe brzmienie natychmiast nawet jeśli Twój smartfon nie ma gniazda słuchawkowego.

Obsługa Bluetooth 4.2 oraz połączeń głosowych
Korzystając z nowej architektury chipa Bluetooth, BTRl obsługuje standard Bluetooth 4.2 z efektywną transmisją na odległość do 10 metrów oraz formaty audio SBC, i aptX. BTRl obsługuje również połączenia głosowe Bluetooth dzięki wbudowanemu wielokierunkowen mikrofonowi, który wychwytuje dźwięk z równie wysc jakością, jak w telefonach.

Kompatybilny z urządzeniami Android i iOS, jak również ze słuchawkami TRS i TRRS CTIA
BTR1 jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami opartymi na systemach iOS oraz Android, obsługuje również słuchawki TRS i TRRS CTIA.

Odtwarzaj i zapomnij o czasie
Wbudowana bateria litowa może zostać w pełni naładowana w ciągu zaledwie 2 godzin i potrafi pracować powyżej 8 godzin. Nie musisz się więc już martwić, że zabraknie Ci wysokiej jakości dźwięku.

Przejrzysty wskaźnik stanu
Niebieskie i czerwone wskaźniki na BTR1 pozwolą Ci zorientować się natychmiast, czy urządzenie jest włączone, paruje z innym urządzeniem, ma niski stan naładowania baterii lub właśnie ją ładuje - wystarczy jeden rzut oka.

Specyfikacja techniczna:
- Interfejs: Bluetooth 4.2 (CSRA64215)
- Zasięg: do 10 m
- Przetwornik: Akashi Kasei AKM4367
- Obsługa kodeków: SBC, aptX
- Wyjście: 3,5 mm
- Impedancja wyjściowa: 0,2Ω
- Obsługa słuchawek: 16-100Ω
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
- Moc i szczytowe napięcie wyjściowe: 30 mW@16Ω, 15 mW@32Ω, 2Vp-p
- Przesłuchy międzykanałowe: 72 dB
- THD+N: 0,04% (1 kHz)
- SNR: 95 dB
- Akumulator: 205 mAh
- Czas pracy: do 8 godzin
- Czas ładowania: około 2 godziny (DC 5V/500 mAh – zalecane)
- Wymiary: 24 x 50 x 11,6 mm
- Masa: 20,5 g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.