Fiio D03 Taishan - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FiiO
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 129,00 zł 127,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy Fiio D03 Taishan

Przetwornik cyfrowo/analogowy Fiio D03 Taishan

Fiio D03 Taishan to najmniejszy DAC od FiiO. Zasilany z gniazda USB.
Niewielki czarny DAC dający niewyobrażalnie duże możliwości. Doskonale sprawdzi się przy Twoim domowym sprzęcie audio-wideo. Dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu go przetransportujesz, a na biurku nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca.
Zadaniem FiiO D03 Taishan jest przetwarzanie sygnału cyfrowego do analogowego. Dodatkowo masz możliwość wybrania wejścia pomiędzy optycznym a koncentrycznym. Dzięki temu możesz podłączyć swojego DAC'a do większości urządzeń audio.
Mała, lecz mocna obudowana doskonale chroni komponenty przed zniszczeniem. Doskonale dopasowanym, niewielkim wtykom nie grozi zniszczenie czy wyrwania. Zaokrąglone kanty nadają wyrazu całego urządzeniu i zabezpieczają przez mechanicznymi uszkodzeniami.
D03 Taishan pozwoli Ci na przetworzenie sygnały cyfrowego z telewizora, CD, DVD, konsoli, Blu-ray i wzmacniacza do urządzeń, które nie posiadają gniazd cyfrowych. Dodatkowo możesz go zastosować do karty graficznej komputera, aby zastąpić słabszy przetwornik, znajdujący się w niej.
Dzięki zasilaniu przez port mini USB nie musisz się martwić o gniazda elektryczne, czy specjalne ładowarki. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie swój komputer, a bez problemu naładujesz D03 Taishan.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz
- Skuteczność: 98 dB
- Waga: 50 gram
- Impedancja: 16 - 300 Ohm
- Rozmiar: 61,6 × 49,1 × 21 mm

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.