Fiio E10k Olympus 2 - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FiiO
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 349,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Fiio E10k Olympus 2

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Fiio E10k Olympus 2

Dyskretny, mały, domowy DAC FiiO E10 o eleganckim wyglądzie, intuicyjnym systemie zarządzania. Doskonale sprawdza się do poprawiania jakości dźwięku pochodzącego z komputera, co pozwala Ci cieszyć się dobrym brzmieniem ulubionych utworów.
Na przodzie obudowy znajduje się włącznik, gniazdo, a także pokrętło z cyframi, które określają poziom głośności. Zastosowanie bez skokowego potencjometru pozwala na płynną regulację dopasowaną do Twoich potrzeb.
Mimo niewielkich rozmiarów E10 jest stworzony dla domu. Jego czarna, charakterystyczna dla firmy FiiO obudowa elegancko prezentuje się przy każdym komputerze. Dzięki małym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodny w użytkowaniu.
Specjalnie zaprojektowany, wbudowany obwód Bass boost zwiększający moc basu, który posiada zupełnie inne działanie w stosunku do cyfrowego sygnału. Dzięki niemu możesz cieszyć się odpowiednio dopasowanym basem do średnich i wysokich pasm, co łącznie daje niesamowite brzmienie, które zachwyci Cię od pierwszego odsłuchu.
Nie musisz kupować specjalnego oprogramowania, by podłączyć swojego FiiO do komputera. Instalacja przebiega bez dodatkowych steroniwków za pomocą wyjścia 96K/24Bit.

Specyfikacja techniczna:
- Zasilanie: MINI USB
- Moc wyjściowa: 200 mW(32Ω)
- Próbkowanie USB: 96KHz/24 Bit (maksymalnie)
- Wyjście koncentryczne: Stereo PCM
- Zakres częstotliwości: 20 Hz ~ 20 KHz
- Odpowiednia impedancja słuchawek: 16 ~ 150 Ω
- Rozmiar: 79 × 49.1 × 21 mm
- Waga: 78g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Fiio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.