Fiio F3 - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 109,00 zł / szt.

Słuchawki douszne Fiio F3

Słuchawki douszne Fiio F3

Słuchanie muzyki na słuchawkach dokanałowych Fiio F3 jest czystą przyjemnością, ponieważ słuchawki brzmią naturalnie, analogowo, z akcentem na basie, plastyczną i szczegółową średnicą oraz łagodnym sopranem. Producent dał nam możliwość zmiany designu kolorystycznego słuchawek, abyśmy mogli wybrać najlepszy dla siebie.

Trzy kolory nakładek na faceplate: czerwone, czarne i niebieskie abyśmy mogli dopasować kolor słuchawek do naszego stroju czy do sytuacji, niezależnie od tego czy chcemy mieć czarne słuchawki nie rzucające się w oczy, czy czerwone aby zwracać na siebie uwagę.

Membrany przetworników dynamicznych jakie posiadają F3 zrobiona są z cienkiego, 0,335nm, ale bardzo wytrzymałego nanomateriału - grafenu, który wiernie reprodukuje dźwięki, czyniąc je czystymi i bogatymi.

Przetwornik Fiio F3 ma aluminiową cewkę platerowaną miedzią produkcji japońskiej, aby dostarczyć słuchaczowi dźwięk pełny detali.

W komplecie oprócz prowadnic, twardego etui i wymiennych faceplate-ów są trzy pary silikonowych tipsów, tak abyśmy mogli dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie, mając odpowiednią izolację w uchu. Tipsy są zrobione ze specjalnego medycznego silikonu, po to aby komfort noszenia słuchawek w uszach był jak najlepszy.

Poliuretanowy kabel jaki posiadają Fiio F3 jest lekki, elastyczny, mocny i ma mały efekt mikrofonowy. A przy tym jest bardzo przyjemny w dotyku.

Aluminiowy pilot na kablu razem z mikrofonem da nam możliwość odbierania połączeń, czy zmiany utworu bez wyjmowania telefonu z kieszeni czy torebki.
UWAGA: przyciski głośności nie działają na systemach iOS. A na systemie Android ich działanie zależy od nakładki systemowej.
Mikrofon czy przycisk środkowy może nie działać na smartphonach, które nie są oficjalnie na polskim rynku, jak Huawei Mate 8, One Plus One.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 20 kHz
- Skuteczność: 98 dB/m@
- Impedancja: 49 Ohm
- Przetwornik: dynamiczny (11 mm)
- Długość kabla: 120 cm, kątowy jack
- Waga: 19,6 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Fiio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.