Fiio K3 - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 549,00 zł 499,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Fiio K3

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Fiio K3

Świetne dekodowanie, czyli lepsze brzmienie z twojego komputera
Wyposażony w układ odbiornika USB XMOS, K3 jest w stanie dekodować do 384kHz / 32-bitowego PCM i natywnego DSD256 - podobnie jak wiele DAC-ów kosztujących znacznie więcej. Podwójne oscylatory krystaliczne K3 zapewniają, że każdy cyfrowy sygnał audio podawany do przetwornika DAC jest dokładny i poprawny, aby mógł zostać poddany dalszej poprawie jakości dźwięku. Po prostu podłącz K3 do komputera przez USB, aby natychmiast uzyskać dźwięk Hi-Fi i cieszyć się muzyką tak, jak powinna być słyszana.

Wysoce zoptymalizowana architektura dla maksymalnej wydajności
Szczegółowo przemyślana budowa wnętrza K3 składa się z dwóch głównych warstw, które doskonale współgrają ze sobą. Cyfrowe przetwarzanie sygnału realizowane jest przez wysokiej klasy układ AKM AK4452 z 32-bitową technologią VELVET SOUND oraz prawdziwie zbalansowanym wyjściem, podczas gdy sygnały analogowe są obsługiwane i wzmacniane przez konstrukcję składającą się ze wzmocnienia LPF / napięciowego i obwodu prądowego.

Pozbądź się szumów dzięki wzmacniaczom operacyjnym
Połączenie sprawdzonego modelu OPA926 z jego niskimi poziomami zniekształceń, niskim poziomem szumów i wysoką mocą oraz profesjonalnym TI OPA1612 działającym jako filtr dolnoprzepustowy (LPF) zapewnia, że K3 bez problemu zapewnia bardzo selektywne brzmienie, ‘wyciskając’ 320 mW przy 16 Ω z wyjścia zbalansowanego.

Niezawodne zasilanie USB
K3 wykorzystuje nowoczesny interfejs wejściowy USB typu C, aby zapewnić niezawodne i stabilne połączenie, w tym dla zasilania. Jednakże, bezkompromisowej jakości zasilanie się na tym nie kończy - K3 posiada również zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) oraz obwód z dwoma filtrami, aby zapewnić stabilność zasilania, podczas gdy cyfrowe i analogowe obwody audio otrzymują własne zasilanie, co w znacznym stopniu zmniejsza przesłuch.

Koniec z brakiem równowagi kanałów - regulacja głośności adc
Sekretem skutecznego eliminowania nierównowagi między kanałami jest zastosowanie regulacji głośności ADC, obecnej w K3. Dodatkową korzyścią tej regulacji jest to, że poprzez rekonstrukcję krzywej ADC, użytkownik jest w stanie płynnie i dokładnie dostosować głośność do rządanego poziomu i mogąc w raz z K3 używać słuchawek o różnej czułości dla różnych potrzeb odsłuchowych.

Ustaw podbicie i wzmocnienie basów tak jak lubisz
Przełącznik wysokiego i niskiego podbicia zapewnia, że można używać K3 z szeroką gamą słuchawek. Sprzętowy przełącznik wzmocnienia basów zwiększa zakres dynamiki niskich częstotliwości i dodaje im dodatkowej mocy, aby Twoje utwory, gry i filmy zabrzmiały z prawdziwym impetem.

Niewielki, wygodny, dopasowany
Cała obudowa K3 została wykonana z aluminium oraz starannie obrabiana CNC, anodowana i piaskowana, aby zapewnić K3 poczucie solidnej, a jednocześnie doskonale teksturowanej konstrukcji, która świetnie leży dłoni. W połączeniu z niewielkim rozmiarem możesz z łatwością zabrać K3 gdziekolwiek chcesz.

Dwa tryby dla różnych okoliczności
Czasami możesz nie mieć dostępu do urządzenia, które może łączyć się z K3 za pośrednictwem USB Audio Class 2. W takich sytuacjach możesz przejść do trybu USB Audio Class 1 za jednym dotknięciem przełącznika.

* Korzystanie z trybu 2.0 wymaga pobrania i zainstalowania sterownika FiiO USB.
* Po przełączeniu trybów USB, musisz albo wyłączyć i włączyć K3, albo odłączyć i podłączyć kabel USB.

W niektórych sytuacjach można korzystać z trybu 1.0 do 96kHz / 24-bitowego dźwięku PCM bez potrzeby stosowania żadnych sterowników.
W urządzeniach wysokiej wydajności można użyć wersji 2.0 aby cieszyć się dekodowaniem 384kHz / DSD 256.

Wyraźnie spójne wrażenia audiowizualne
Pokrętło głośności z 45-stopniowymi wycięciami wygrawerowanymi na jego powierzchni i perfekcyjnie dobranymi rozmiarami, umożliwia łatwą obsługę jednym palcem. Zostało zaprojektowane tak, aby idealnie wtopić się w zaoblenia korpusu K3, zapewniając charakterystyczny dotyk. Obok pokrętła głośności znajduje się dioda RGB, która wskazuje, jaki rodzaj cyfrowego dźwięku jest wprowadzany do K3, wizualnie potwierdzając to, co słyszysz w swojej muzyce.

Różne opcje połączeń dla różnych zastosowań
1. Połącz K3 z komputerem stacjonarnym
2. Podczas podróży służbowych korzystaj z trybu 1.0 (bez sterowników)
3. Zrób z K3 cyfrowy gramofon podłączony do zewnętrznego dekodera
4. Podłącz K3 do głośnika, używając go jako DAC

Podwójne gniazda słuchawkowe
Zoptymalizowany pod kątem zastosowań stacjonarnych, K3 jest wyposażony zarówno w gniazda słuchawkowe 3,5 mm single-ended, jak i zbalansowane 2,5 mm. Oba wyjścia mają wykrywanie wtyku audio, co oznacza, że gdy słuchawki są włożone do wyjścia zbalansowanego, zbalansowane wzmocnienie automatycznie powoduje zwiększenie mocy wyjściowej o około 50% w porównaniu do wyjścia single-ended.

Wyjście liniowe
Wyjście liniowe 3,5 mm jest zasilane bezpośrednio przez op-amp OPA1612, aby zapewnić możliwie jak najmniejszą redukcję jakości dźwięku. Wyjście liniowe jest również regulowane z maksymalną mocą wyjściową do 2Vrms, aby zapewnić kompatybilność z szeroką gamą głośników aktywnych i zewnętrznych wzmacniaczy.

* Podczas korzystania z wyjścia liniowego, należy odłączyć wszelkie słuchawki.

Cyfrowe wyjścia koaksjalne i optyczne
Odbiornik XMOS USB w K3 bezpośrednio konwertuje sygnał wejściowy audio USB na sygnały cyfrowe poprzez złącza koaksjalne i optyczne, umożliwiając podłączenie do systemów głośnikowych, wzmacniaczy lub innych dekoderów zewnętrznych.

* Pokrętło głośności nie reguluje głośności wyjścia cyfrowego.
* K3 może wysyłać cyfrowe sygnały audio do 192 kHz i DSD64 przez DoP. Dostosuj ustawienia urządzenia, do którego podłączasz K3, jeśli urządzenie nie obsługuje formatu wyjścia cyfrowego.

Specyfikacja techniczna:
- USB: Typ C
- Klasa USB Audio: UAC1.0 + UAC2.0
- Pokrętło głośności: ADC
- Podbicie: Low/Hi
- Wzmocnienie basów: 0/+6dB
- Wyjście liniowe: 3,5 mm
- Wyjście słuchawkowe 1: 3,5 mm
- Wyjście słuchawkowe 2: 2,5 mm
- Wyjście koncentryczne: RCA dla 192kHz,wsparcie DSD64 DOP
- Wyjście optyczne: do 96kHz
- Układ USB: XMOS XUF208
- Sterownik USB: ASIO/KS/DS/WASAPI/DSD DOP(natywny)
- Audio DAC: AKM AK4452
- LPF OP AMP: TI OPA1612
- Sterownik OP AMP: OPA926×2
- Moc wyjściowa 1: 220mW(16Ω) (3,5 mm wyjście słuchawkowe) 120mW(32Ω)
- Moc wyjściowa 2: 320mW(16Ω) (2,5 mm zbalansowane wyjście słuchawkowe TRRS) 200mW(32Ω)
- Poziom wyjścia liniowego: 1.9Vrms
- DAC: 384kHz/32bit
- DSD: DSD256
- SNR: ≥ 113dB
- THD + N: ≤0.004%
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-80kHz
- Wymiary: 70×58×22 mm
- Waga: 82 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Fiio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.