Fiio M11 Pro - PRE-ORDER. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 3 190,00 zł 2 890,00 zł / szt.

Mobilny odtwarzacz przenośny Fiio M11 Pro

Oferta PRE-ORDER. Złóż zamówienie w przedsprzedaży i skorzystaj z niższej ceny 2890 zł., odbierz odtwarzacz już dzisiaj lub zamów z dostawą w 24 godziny (dni robocze).

Dodatkowo dobierz w sklepie Q21 słuchawki, a otrzymasz na nie dodatkowo 10% upust!

Mobilny odtwarzacz przenośny Fiio M11 Pro

Bazując na sukcesie znakomitego odtwarzacz przenośnego M11, nowy model Pro wyposażono w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4497EQ. W porównaniu do podwójnego AK4493 w swoim poprzedniku, nie tylko zwiększono stosunek sygnału do szumu (SNR), ale także zmniejszono zniekształcenia o 3dB, aby znacznie poprawić jakość dźwięku. Urządzenie oprócz doskonałego odtwarzacza audio, posiada funkcję wzmacniacza audio Bluetooth o układzie THX-AAA. Po przełączeniu na tryb odbiornika Bluetooth, M11 Pro przekształca się w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, o znacznie lepszej odpowiedzi częstotliwościowej, a także o mniejszych zniekształceniach, szumie i przesłuchu w porównaniu do typowych rozwiązań Bluetooth. Co więcej, M11 Pro może również wysyłać wszelkie odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koncentryczne do zewnętrznego dekodera.

Oprócz znakomitych właściwości audio, M11 Pro ma 64 GB pamięci, a także 3 GB pamięci RAM, która zapewnia płynną wielozadaniowość. Oprócz pamięci wewnętrznej urządzenie może pomieścić 2 karty microSD o łącznej pojemności do 4 TB. Tysiące bezstratnych plików muzycznych można przechowywać w olbrzymiej przestrzeni. Co więcej, pojemność baterii wzrosła do 4370 mAh i obsługuje protokół szybkiego ładowania MediaTek Pump Express. Bateria może zapewnić 50 dni czuwania lub 13 godzin ciągłego odtwarzania.

Specyfikacja techniczna:
- 3GB pamięci RAM + 64GB ROM
- Obsługuje pliki aż do PCM 384 kHz + natywne DSD256
- Obsługuje wszelkie pliki aż do DSD
- Dwukierunkowa łączność Bluetooth z LDAC
- Asynchroniczne złącze USB DAC obsługujące formaty do 384 kHz/32 bit
- 2.4/5GHz dual-band Wi-Fi
- 5,15" 1440x720 wyświetlacz dotykowy
- QC2.0 i Media Tek Pump - błyskawiczne ładowanie indukcyjne
- Obsługuje Fiio Link, DLNA, AirPlay i USB Audio
- Prosty przesył plików przez Wi-Fi
- Dynamiczny equalizer 
- 4370mAh bateria litowo polimerowa
- Waga 220g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Fiio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.