Fiio M6 - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 699,00 zł 559,00 zł / szt.

Odtwarzacz przenośny Fiio M6

Odtwarzacz przenośny Fiio M6

Dźwięk hi-fi dla użytkowników Apple
Dzięki M6 użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą po prostu przesłać swoją muzykę do M6 za pośrednictwem AirPlay, aby szybko i wygodnie odtwarzać utwory w doskonałej jakości. M6 jest również wyposażony w moduł Wi-Fi, umożliwiający mu dostęp do usług strumieniowania muzyki, odtwarzanie muzyki przez DLNA, a nawet otrzymywanie aktualizacji oprogramowania układowego OTA.

Pełna obsługa bluetooth umożliwiająca odtwarzanie bezstratne
M6 jest wyposażony w podwójny tryb Bluetooth 4.2 i obsługuje każdy bezprzewodowy format o wysokiej rozdzielczości stworzony do tej pory, w tym: 24-bitowy aptX HD (kompatybilny wstecz z aptX), LDAC i HWA Hi-Res Bluetooth Audio. Bez względu na to, jakie masz bezprzewodowe urządzenie audio o wysokiej rozdzielczości, możesz być pewien, że M6 je wykorzysta.

* Przesyłane formaty Bluetooth: LDAC / HWA / aptX / aptX HD / SBC (HWA tylko jako samodzielny odtwarzacz, inne formaty, gdy pracuje samodzielne lub gdy jest podłączony do komputera w trybie USB DAC)
* Odbierane formaty Bluetooth: SBC, LDAC (po przyszłej aktualizacji oprogramowania)

Odkryj swoją ulubioną muzykę za pomocą aplikacji innych firm
Poznaj dobrze zorganizowany interfejs użytkownika z dostosowanym do FiiO M6 systemem operacyjnym Android. Wstępnie zainstalowane aplikacje są zaprojektowane tak, aby bezproblemowo integrować się z tym interfejsem. Wśród nich są NetEase Cloud Music, MOOV, Tidal i KKBOX. Możesz też zainstalować inne aplikacje na białej liście. Przygotuj się, aby na nowo odkryć swoją starą muzykę i odkryć nowe utwory za pomocą tych aplikacji!

* Obecnie można instalować tylko następujące aplikacje znajdujące się na białej liście: NetEase Cloud Music, MOOV, Tidal, KKBOX, Spotify, Qobuz, Roon, Deezer, JOOX, menedżer plików ES, Bandcamp i Sony headphones.

Kontroluj m6 za pomocą telefonu dzięki aplikacji Fiio link
Nowością w Fiio M6 jest funkcjonalność Fiio Link. Po sparowaniu swojego telefonu z M6 przez Bluetooth możesz zdalnie sterować swoim odtwarzaczem, a także wyświetlać jego bieżący stan odtwarzania.

Uwaga: Ta funkcja jest obecnie dostępna tylko w aplikacji FiiO Music App dla systemu Android, ale zostanie dodana do aplikacji FiiO Music for iOS za pomocą przyszłych aktualizacji oprogramowania układowego.

Znacząco popraw jakość dźwięku na swoim komputerze
Po podłączeniu do komputera M6 działa nie tylko jako asynchroniczny przetwornik cyfrowo-analogowy USB obsługujący dekodowanie 192 kHz / 24 bity, ale może także działać jako nadajnik Bluetooth wszystkich formatów, w tym LDAC, aptX, aptX HD i SBC. Po podłączeniu do komputera Mac nie jest wymagana instalacja sterownika, a dla komputerów z systemem Windows wymagany jest dedykowany sterownik.

Całkowita muzyczna imersja w jednym pakiecie dac
M6 wykorzystuje sprawdzony układ ESS Sabre 9018Q2C o wysokiej wydajności, który łączy w sobie zdolny przetwornik cyfrowo-analogowy i solidny wzmacniacz w jednym pakiecie, taki sam jak M7. Jednak w M6 przeprojektowaliśmy i jeszcze bardziej zoptymalizowaliśmy obwód audio, aby wycisnąć co najmniej kroplę potencjału z układu ESS, co daje o 50% wyższą moc wyjściową niż w M7. Kto powiedział, że potrzebujemy wielu układów, aby uzyskać doskonałą jakość dźwięku, skoro możemy to zrobić za pomocą tylko jednego?

Gotowy na przyszłość w oparciu o przeszłe doświadczenia
M6 jest trzecim produktem FiiO opartym na układzie Samsung Exynos 7270, a doświadczenie, jakie mamy dzięki tej platformie, pozwoliło nam stworzyć całkowicie nowoczesny odtwarzacz. Dzięki najnowocześniejszym komponentom udało nam się stworzyć M6 tak eleganckie jak współczesne smartfony, które nadają mu oszałamiający wygląd w dłoni, pozostając wyjątkowo wygodnym. A M6 jest przygotowany na przyszłość dzięki wbudowanemu interfejsowi Wi-Fi i obsłudze pełnego formatu Bluetooth.

Żyj na krawędzi dzięki bezramkowemu designowi
M6 to anodowany korpus ze stopu aluminium sparowany ze szkłem 2.5D, aby uzyskać bardziej kunsztowny i bardziej atrakcyjny wygląd. 3,2-calowy ekran dotykowy IPS HD jest ucztą dla oczu dzięki swojej ostrości, odważnym kolorom i braku obramowania.

Prostota jest najlepsza kiedy rozumie twoje potrzeby
Łatwa w trzymaniu, kompaktowa bryła M6 jest prosta, a jednocześnie dopasowana specjalnie do twoich potrzeb. Cztery przyciski są umieszczone tak, aby pomóc Ci szybko poruszać się po menu, podczas gdy szkło 2.5D zapewnia płynne, ale naturalne przejście między szkłem i metalowym korpusem, nawet wskaźnik ładowania jest subtelnie ukryty w prawym górnym rogu ekranu. Wszystkie elementy pozornie prostego projektu M6 łączą się, aby zharmonizować i uczynić używanie M6 tak wygodnym, jak to tylko możliwe.

Centrum rozrywki w wersji mini
Pomimo tego, że jest niezwykle wszechstronny, M6 ma niewielkie wymiary, dzięki czemu jest niezwykle łatwy w obsłudze. Jego niewielki rozmiar sprawia, że można go nosić bez wysiłku, co czyni go idealnym towarzyszem muzycznym, niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do pracy, czy po prostu odpoczywasz.

Jaki szum?
M6 wyróżnia się najczystszymi wyjściami ze wszystkich odtwarzaczy FiiO, ze zmierzonym stosunkiem sygnału do szumu wynoszącym ≥118 dB i poziomem szumów <3uV, co zapewnia, że nie usłyszysz szumu w nawet najbardziej wrażliwych słuchawkach.

Zabawa nigdy się nie kończy dzięki wyjściu audio USB
Wyjście cyfrowe audio USB w M6 jest bardzo wydajne - obsługuje nie tylko wyjście z różnymi częstotliwościami próbkowania, ale także w pełni obsługuje DSD z natywnym wyjściem DSD do DSD64 / 128 i obsługuje formaty ISO, DFF i DSF. Nie musisz zatrzymywać muzyki, wystarczy podłączyć M6 jako cyfrową szafę grającą USB.

Dekoduje wszystko
Nie martw się tym, czy M6 potrafi odtwarzać twoje pliki, ponieważ obsługuje pliki w formacie ISO, DFF, DSF, APE, WAV, FLAC, AIF, AIFF, M4A, WMA, OGG, AAC, ALAC i MP3, a także pliki CUE i listy odtwarzania M3U / M3U8.

* Pliki DSD kodowane dst nie są obecnie obsługiwane.

Zapomnij o zmartwieniach związanych z ładowaniem dzięki dużej baterii
Dzięki baterii o dużej pojemności 1200mAh, M6 może odtwarzać muzykę przez ponad 13 godzin, a w głębokim trybie gotowości wytrzymać przez ponad 26 dni! W trybie głębokiego czuwania M6 oszczędza dużo energii, aby zwiększyć żywotność baterii, ale można go natychmiast obudzić, pozwalając słuchać w dowolnym miejscu i czasie.

* W trybie głębokiego czuwania zużycie prądu wynosi około 1,9 mA. Powyższe wartości oparte są na typowych warunkach użytkowania. Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od głośności odtwarzania i warunków użytkowania.

Bardzo wszechstronne złącze USB typu C
Symetryczne złącze USB typu C jest nie tylko łatwe do podłączenia z dowolnej strony, ale także daje M6 bardzo wszechstronny charakter. Dzięki złączu Type-C za pomocą M6 można: ładować, przesyłać dane do i od niego, gdy jest podłączony do komputera, używać go jako przetwornika DAC USB, a nawet używać go jako cyfrowy odtwarzacz USB przez wyjście USB Audio do innych urządzeń!

Nie zabraknie Ci miejsca
Nie musisz już martwić się, że nie będziesz mieć przy sobie ulubionych piosenek dzięki wbudowanym 2 GB pamięci i obsługą kart micro-SD o pojemności aż 2 TB!

Specyfikacja techniczna:
- CPU: Samsung Exynos 7270
- DAC: ESS Sabre 9018Q2C
- Impedancja wyjściowa: < 2 Ω (przy 32 Ω)
- Moc wyjściowa #1: 110 mW (przy 16 Ω)
- Moc wyjściowa #2: 70 mW (przy 32 Ω)
- Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 85 kHz (- 3 dB)
- Stosunek sygnału do szumu: 118 dB
- Poziom hałasu: poniżej 3 uV
- Moduł Wi-Fi: 2,4 GHz
- Bluetooth: 4,2 z aptX HD, aptX, LDAC, HWA, SBC
- USB: 2.0 typu C
- Ekran: 3,2 cala, dotykowy, 800 x 480 pikseli
- Pamięć wbudowana: 2 GB
- Slot kart: microSD, do 2 TB
- Bateria: 1200 mAh
- Czas odtwarzania: 13 godz.
- Czas czuwania: do 26 dni
- Czas ładowania: poniżej 2,5 godz.
- System: Android z nakładką FiiO
- Preinstalowane aplikacje: FiiO Music, TIDAL, NetEase Could Music, MOOV, KKBOX
- Opcjonalne aplikacje: Spotify, Deezer, Qobuz, JOOX, ES file manager, Bandcamp, Sony headphones
- Zawartość zestawu: etui ochronne, screen protector, kabel USB
- Wymiary: 92,5 x 53,3 x 11,5 mm
- Waga: 83 g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.