Focal Celestee - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 799,00 zł 3 799,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Focal Celestee

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Focal Celestee

Focal przedstawia nowe, luksusowe słuchawki mobilne Celestee. Te słuchawki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i niebieskim wykończeniem, jak też zapewniają bezkompromisową jakość reprodukcji dźwięku, co jest dowodem na doświadczenie francuskiej marki w dziedzinie high- end audio. Focal jest obecny na rynku słuchawek od 2012 roku, rozwijając powszechnie uznaną kolekcję słuchawek o konstrukcji otwartej jak i zamkniętej.

Navy Blue
Focal koncentruje się na łączeniu wyrafinowanych odcieni w celu stworzenia słuchawek o bardzo oryginalnej tożsamości, unikalnej w swoim segmencie rynku. Marka wybrała kolor Navy Blue w wyniku współpracy z wybitnym projektantem i kolorystą produktu. Ten odcień po raz pierwszy pojawił się w kolekcji Focal i harmonijnie łączy się z wykończeniem Soft Copper.

Unikalne podejście 
Od ponad 40 lat Focal charakteryzuje się francuską innowacyjnością i produkcją. Inżynierowie zainspirowani doświadczeniem zdobytym podczas pracy ze słuchawkami Elegia wprowadzili nowatorskie rozwiązania akustyczne wewnątrz nauszników Celestee. Dźwięk jest precyzyjny, zrównoważony i ma piękną głębię basu. Ta ekskluzywna technologia została udoskonalona przez francuski savoir-faire marki Focal: po zakończeniu pięciu etapów produkcji przetworników głośnikowych są one testowane i mierzone, a następnie implementowane w słuchawkach przez dedykowane zespoły w celu zapewnienia bezkompromisowej jakości dźwięku.

Doskonałe materiały i komfort
Do produkcji Celestee wykorzystano wyłącznie szlachetne materiały. Po raz kolejny zwracamy uwagę na każdy szczegół, przenośne etui z termoformowanej plecionki pasuje kolorystyką do słuchawek. Czyste linie aluminiowego jarzma tworzą kontrolowaną geometrię, która idealnie dopasowuje się do głowy, zapewniając jednocześnie optymalny chwyt. Wybór pałąka ze skóry półanilinowej i mikrofibry, a także skórzanych nauszników zapewnia dodatkowy komfort, oferując jednocześnie doskonałą izolację akustyczną, niezależnie od tego, czy używasz Celestee w domu, w biurze czy w podróży.

Specyfikacja techniczna:
- Typ konstrukcji: Słuchawki nauszne zamknięte
- Impedancja: 35 Ω
- Czułość: 105 dB SPL / 1mW przy 1kHz
- THD: <0,1% dla 1kHz / 100 dB SPL
- Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 23 kHz
- Przetwornik akustyczny: 40 mm aluminiowo-magnezowa kopułka w kształcie litery M
- 1 x 4 ft. (1.2m) kabel OFC 24 AWG z 1/8” (3.5 mm) niezbalansowanym złączem TRS Jack
- 1 x adapter Jack, gniazdo z końcówką 1/8” (3.5 mm), wtyk z końcówką 1/4” (6.35 mm)
- Waga: 430 g

Warunki gwarancji:
Produkty marki Focal objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.