Focal Chorus 706 (orzech) - gwarancja najlepszej ceny, zapytaj o ofertę!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym. Ze względu na okres przedświąteczny możliwe opóźnienia w dostawach.
  • szt.
  • 1 299,00 zł 1 199,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Focal Chorus 706 (orzech)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Gwarancja najlepszej ceny, zapytaj nas o ofertę!
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zadzwoń do naszego salonu lub napisz maila z pytaniem o indywidualną wycenę. Pamiętaj, w naszym salonie oferujemy produkty wyłącznie pochodzące z polskiej dystrybucji, objęte gwarancjami autoryzowanych polskich dystrybutorów realizowanymi w systemie door-to-door, każdy zakup poparty jest polskim dowodem zakupu. To ważne, dzięki temu masz pełne prawa jako konsument, a sprzęt w przyszłości przy odsprzedaży ma wyraźnie wyższą wartość.

Kolumna podstawkowa Focal Chorus 706

Dwudrożna kolumna głośnikowa z bass-reflexem

Chorus 706 to głośnik podstawkowy głośnik kompaktowy par excellence: prawdziwa Focala tradycja. Doskonale wyważony i neutralny, jego precyzja i definicja są idealne dla pomieszczeń nawet do 20m2 bez ograniczeń głośności. Dzięki dobrej jakości wykonania i drobiazgowemu wykończeniu, Chorus 706 głośnik kompaktowy zachwyca zarówno możliwościami i atrakcyjnością designu.

Dynamika dźwięku
Następca Chorusa 706V, który otrzymał nagrodę Diapason d'Or, Chorus 706 posiada naturalną, bezproblemową scenę dźwiękową charakteryzującą się niespotykana przestrzennością. Dźwięk z głośnika tworzy muzyczną atmosferę, która jest równocześnie świeża, radosna i bardzo przyjemna. Z Chorusem 706, dźwięk nie wydaje się monotonną melodią, nie jest nudny.Bas jest kontrolowany i mid-range jest pełen życia, co tworzy dokładny, gęsty obraz stereo godny sali koncertowej. Wysokie tony są słodkie dzięki nowemu tweeterowi TNV2 opartym na systemie zawieszenia Poron. Wreszcie, jego grube, nierównoległe ściany eliminują pasożytniczy hałas, dając czysty 100% Focalowy dźwięk. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Główne zalety:
- Głośniki zaprojektowane, opracowane i produkowane we Francji przez firmę FOCAL.
- Wyjątkowa jakość dźwięku i wykonania, w tym przedziale cenowym.

Specyfikacja techniczna:
- Typ: Kolumna podstawkowa 2 drożna typu Bass reflex
- Pasmo przenoszenia: 55-28000 Hz
- Impedancja nominalna: 8 Ohm
- Impedancja minimalna: 3,6 Ohm
- Rekomendowana moc wzmacniacza: 25-120 W
- Skuteczność: 90 dB
- Głośnik wysokotonowy: 25 mm Al/Mg
- Głośnik nisko-średniotonowy: 16,5 cm typ Pollyglass
- Podział zwrotnicy: 3000 Hz
- Response - 6 dB 47 Hz
- Waga netto: 8,2 kg
- Wymiary: 390 x 222 x 245 mm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Focal objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.