Focal Clear - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł.!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 6 999,00 zł 5 499,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Focal Clear

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Focal Clear

Focal Clear to zupełnie nowa jakość słuchawek wyprodukowanych we Francji. Korzystając z najlepszych technologii i doświadczenia, firma wyprodukowała sensacyjne słuchawki nie mające żadnych ograniczeń, oraz olbrzymie zdolności do kreowania sceny dźwiękowej uzupełnionej o emocje i wszystkie najmniejsze detale.

Clear zapewniają doznania słuchowe spotykane do tej pory jedynie w najlepszych kolumnach głośnikowych. Nauszniki wykorzystują nowe generacje całkowicie otwartych kopułek aluminiowo-magnezowych M-shape, które poprawiają najdrobniejsze detale dla ultra realistycznego odsłuchu. Dzięki otwartej konstrukcji zapomnisz, że masz na sobie słuchawki. Impedancja 55 Ohm pozwala na podłączenie słuchawek do przenośnych odtwarzaczy audio wysokiej rozdzielczości.
Nowe poduszki wykonane z mikrofibry pozwolą na długie, komfortowe odsłuchy. Niezależnie od rozmiaru głowy, nowa opaska zapewnia wygodne i pewne trzymanie.
W połączeniu z szarą skórą na opasce i szarym podkładzie z mikrofibry, projekt jest estetycznie elegancki i jednolity.

Słuchawki dostarczane są z pełnym zakresem okablowania. Do zestawu dołączono trzy rodzaje kabli. 1.2m ze złączem 3.5mm jack, 3m ze złączem 6.35mm jack oraz 3m ze złączem 4 pinowym XLR. Przewody wykonano z miedzi 24 AWG otulonej w plecionce z tkaniny bawełnianej, zapewniają niską oporność przy zachowaniu najwyższej przejrzystości. Do słuchawek dołączony jest również znakomity futerał ułatwiający transport a tym samym zabezpieczający nauszniki.

Zaangażowanie w innowacyjność firmy przekłada się na opracowywanie coraz to nowszych doskonalszych komponentów. Przetworniki zastosowane w Clear były pierwotnie zaprojektowane dla słuchawek Elear i Utopia. Focal dba o najwyższą jakość dlatego każda para słuchawek posiada identyczną krzywą częstotliwości odpowiedzi +/- 0.5dB.

Specyfikacja techniczna:
- Impedancja: 55 Ohm
- Czułość: 104dB SPL / 1mW @ 1kHz
- THD: 0,25% @ 1kHz / 100dB SPL
- Pasmo przenoszenia: 5Hz - 28kHz
- Przetworniki: 40mm Aluminiowo/magnezowe M-shape
- Okablowanie:
  3m balanced XLR 4-pin
  3m unbalanced TRS 6.3mm jack
  1.2m unbalanced 3.5mm jack
  adapter jack 6.3mm do jack 3.5mm
- Wymiary etui: 250x240x120mm
- Waga: 450g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Focal objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.