Focal Elegia - Raty 10x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 299,00 zł 2 349,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Focal Elegia

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Słuchawki nauszne Focal Elegia

Focal mocno zainwestował w badania i rozwój oraz projektowanie przemysłowe słuchawek Elear, Clear oraz Utopia, co zaowocowało diametralną zmianą sposobu projektowania słuchawek. Liczne innowacje wprowadzone przez naszych ekspertów pozwoliły nam osiągnąć światowej klasy rezultaty.

Elegia to pierwsze, ekskluzywne słuchawki zamknięte od firmy Focal, łączące w sobie innowacje, specjalistyczną wiedzę i projekt, które zaczerpnęliśmy z doświadczenia w pracy nad poprzednimi produktami. Tak oto powstał produkt, który dostarcza niezwykłą jakość dźwięku i stanowi doskonałą ofertę w swoim przedziale cenowym.

Doświadcz znakomitego brzmienia gdziekolwiek jesteś
Dzięki Elear, Clear i Utopia, Focal dokonał wielkiego wejścia do wysokiej klasy słuchawek. Ale to był dopiero początek historii ...
Zintegrowanie przetworników głośnikowych w zamkniętych słuchawkach bez rezygnowania z odtwarzania najniższych częstotliwości: to nowy rozdział w historii Focal, który inżynierowie właśnie napisali, tworząc Elegia. Focal zaprasza audiofilów, aby umawiali się na randkę z absolutnym dźwiękiem, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą, aby zagłębić się w intymną bańkę dźwiękową, nie martwiąc się, że hałaśliwe otoczenie będzie zakłócać moment czystej przyjemności.

Innowacje w dziedzinie dźwięku i mobilności
W słuchawkach Elegia znajdziemy najlepsze technologie, umiejętnie zaaplikowane i zmontowane w siedzibie Focal we Francji.
Te bezprecedensowe słuchawki zawierają nową generację ekskluzywnych przetworników pełnozakresowych, zdolnych do pracy w małym środowisku wewnętrznym, zapewniając jednocześnie wyjątkową dynamikę, najdokładniejsze odtwarzanie i czystości dźwięku.
Zaprojektowana do użytku z przenośnymi odtwarzaczami audio, Elegia zapewnia doskonałą wydajność. Również czterdziestoletnie doświadczenie francuskiego producenta zaowocowało pracami nad otworami wentylacyjnymi, aby zapewnić zerowy rezonans, aby nie zakłócał wrażeń odsłuchowych. Realizm i naturalność rozproszonego dźwięku uderza od pierwszych sekund odsłuchu, niezależnie od tego, czy słuchamy w domu, czy na zewnątrz.

Niepowtarzalny styl
Focal tworzy nie tylko wysokowydajne rozwiązania akustyczne, tworzy obiekty projektowe i jest liderem stylu życia. Wybór szlachetnych materiałów, takich jak skóra, mikrofibra, solidne aluminium itp., nadaje stylu i wyrafinowania. Absolutny komfort jest kolejnym atutem na liście: dzięki idealnej geometrii, oraz pałąkowi dostosowującemu się do głowy, słuchawki są komfortowe nawet w czasie ruchu a pianka memory z mikrofibry jest delikatna dla uszu.
A ponieważ Focal nadzoruje jakość każdego detalu, produkt jest również starannie wykończony i ma idealnie dopasowaną obudowę. 

Specyfikacja techniczna:
- Rodzaj: Słuchawki zamknięte 
- Impedancja 35 omów
- Czułość 105 dB SPL / 1 mW przy 1 kHz
- THD 0,1% przy 1 kHz / 100 dB SPL
- Pasmo przenoszenia 5 Hz-23 kHz
- Przetwornik 1,5-calowy (40 mm) kopułka aluminiowa / magnezowa w kształcie "M"
- Akcesoria:
  Kabel
  Przewód asymetryczny 1,2 m (gniazdo TRS 3,5 mm)
  Złącze stereo 3,5 mm do 6,35 mm
  Dostarczany futerał z twardą skorupą
- Wymiary 250 x 240 x 120 mm
- Waga 430g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.