Grado Epoch - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Grado
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 44 400,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Grado Epoch

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Grado Epoch

Epoch najnowsza wkładka gramofonowa firmy Grado, przydzielona do nowej serii Lineage, która kumuluje w sobie całe doświadczenie rodzinnej firmy. Do budowy użyto po raz pierwszy w historii jednocześnie szafiru, złota, diamentu i drewna cocobolo w którym zamknięto całą konstrukcję. Wkładka produkowana jest ręcznie w Brooklynie, a w końcowej fazie produkcji składana jest osobiście przez Johna Grado. Każda wkładka Grado nawijana jest dokładnie wymierzonym i wyżarzonym drucikiem z 24-karatowego złota, który jest najlepszym przewodnikiem do odtwarzania muzyki zawartej na czarnych krążkach. Wszystkie części magnetyczne wytwarzane są w Szwajcarii. Technika nawijania cewek była udoskonalana przez dziesięciolecia, dzięki wysokiej precyzji udaje się osiągnąć znakomite współbrzmienie pomiędzy czterema cewkami w każdej wkładce. Przekłada się to znakomitą równowagę tonalną, separację pomiędzy kanałami, a tym samym na jeszcze lepszą lokalizację źródeł pozornych. Specjalnie zaprojektowana diamentowa igła, po raz pierwszy w historii montowana jest na wsporniku wykonanym z szafiru. Epoch'a cechuje najmniejsza efektywna masą ruchoma spośród wszystkich wkładek. Generator Flux-Bridger, opatentowany przez Grado sprawia, że częstotliwości w całym paśmie mają wyrównany poziom. Przekłada się to na rozdzielczy, bardzo szczegółowy obraz dźwiękowy.

Specyfikacja techniczna:
- Wyjście = 1mV @ 5 CMV
- Kontrolowana odpowiedź częstotliwościowa = 6 Hz - 72 KHz
- Separacja kanałów: średnio 47dB - 6 Hz - 72 KHz
- Ładowanie: 47 000 omów
- Indukcyjność: 30 mH
- Odporność: 91 omów
- Niewrażliwy na obciążenie pojemnościowe
- Masa chasis: 12 gramów
- Siła śladowa: 1,5 - 1,9 grama