Grado iGe - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Grado
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 550,00 zł / szt.

Słuchawki douszne Grado iGe

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki douszne Grado iGe

iGe to przedstawiciel serii In Ear. Jak sama nazwa wskazuje są to słuchawki dokanałowe, przeznaczone głównie do sprzętu przenośnego. iGe wyposażone są w cztery pary nakładek silikonowych, różniących się wielkością, które pozwalają na idealne dopasowanie słuchawek do kształtu małżowin i całkowicie izolują słuchacza od dźwięków otoczenia. Mimo kompaktowych rozmiarów i pozornego podobieństwa do słuchawek „nieaudiofilskich”, wszystkie Grado In Ear cechują się wysoką jakością wykonania i — co najważniejsze — brzmienia.

Dla firmy Grado liczy się przede wszystkim muzyka. Inżynierowie firmy spędzili długie godziny na projektowaniu, a potem testowaniu iGi. Słuchawki brzmią niezrównanie, dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia i potężnej dynamice. Wymiana słuchawek dołączonych do odtwarzacza przenośnego na iGi otworzy przed słuchaczem nowy świat dźwięków.

Wypukła kropka na lewej słuchawce pozwala na szybką dotykową identyfikację kanałów nawet w ciemności.

Specyfikacja techniczna:
- Typ: dokanałowe
- Przetworniki: dynamiczne
- Pasmo przenoszenia: 20-20.000 Hz
- Czułość: 105 db/1mW
- Impedancja: 24 Ω
- Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
- Długość kabla: 130 mm
- Waga: 9 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Grado objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.