Grado PS2000e - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Grado
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 12 840,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Grado PS2000e

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Słuchawki nauszne Grado PS2000e

Grado Labs z dumą prezentuje nowe flagowe słuchawki, PS2000e. To po prostu najlepsze słuchawki, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy i być może najlepsze na świecie. Trzy pokolenia rodziny Grado przyczyniły się do ich rozwoju, który trwał prawie 2 lata. 

Ręcznie rzeźbiona komora wewnętrzna wykonana z klonu jest pokryta naszym nowym wykończeniem: chromem, aby uzyskać elegancki wygląd. Szerszy skórzany pasek na głowę z dodatkową wyściółką zapewnia niezrównaną wygodę. Obie innowacje przeznaczone są wyłącznie dla modelu PS2000e.

Rzeźbiony klon Maple, zastosowany po raz pierwszy w naszej limitowanej edycji GH1, zapewnia wyjątkowo pożądaną reakcję. Obłożenie drewna stopem metalu eliminuje dzwonienie i inne niepożądane zniekształcenia. PS2000e wykorzystuje nową konstrukcję przetwornika, która minimalizuje podbarwienia sygnału.

Aby zbudować nasze najlepsze słuchawki, wykorzystaliśmy wszystkie najlepsze rzeczy. Od napędu przetwornika, poprzez drut, cewkę i magnesy, sprawdziliśmy i wybraliśmy materiały najwyższej jakości. Opracowanie nowej przedniej osłony i grilla dla nowego sterownika spowodowało zminimalizowanie dyfrakcji sygnału emitowanego z membrany. Wszystko to jest zamontowane w zastrzeżonej hybrydowej obudowie, która zapewnia przetwornikowi najwyższe wsparcie oraz eliminuje zniekształcenia i rezonans, odtwarzając tylko faktyczny sygnał.

Zamknij oczy i słuchaj muzyki jak nigdy dotąd, ponieważ tylko dynamiczny sterownik może wytworzyć taką "scenę dźwiękową". W PS2000e jest ogromna, dodatkowo będziesz cieszyć się przestrzenią i umiejscowieniem każdego z muzyków. Jeśli wykonał to artysta, a inżynier uchwycił go w nagraniu, usłyszysz go.

PS2000e zachowuje słynne na całym świecie brzmienie sygnowane przez Grado i przenosi je na nowy poziom.

Specyfikacja techniczna:
- Typ przetwornika: Dynamiczny
- Zasada działania: Open Air
- Pasmo przenoszenia: 5 - 50 000 Hz
- SPL 1mW: 99,8 dB
- Impedancja nominalna: 32 omy
- Sterownik Dopasowany dB: .05 dB
- Dołączone akcesoria: Słuchawki, gwarancja, karta historii Grado, adapter mini 3,5 mm, przedłużacz. Dostępny jest 4-pinowy kabel zbalansowy XLR.

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Grado objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.