Harman Kardon SB 26 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Harman Kardon
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 699,00 zł / szt.

Soundbar Harman Kardon SB 26

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Soundbar Harman Kardon SB 26

Podnosimy poprzeczkę pięknego dźwięku. Nowy system Harman Kardon SB26 to aktywny zestaw głośnikowy typu soundbar zaprojektowany specjalnie tak, aby wprowadzić Twoje centrum rozrywki w erę cyfrową. Wyposażony w 4 głośniki niskotonowe, 2 głośniki wysokotonowe oraz potężny subwoofer o mocy 100 W, cechujący się klasycznym czarnym wzornictwem system SB26 to doskonałe uzupełnienie Twojego płaskiego telewizora HD. Co więcej, system SB26 jest wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne we współczesnym cyfrowym domu, takie jak złącze HDMI i łączność Bluetooth, co pozwala w łatwy sposób podłączać smartfony i tablety (z systemem operacyjnym Android oraz iOS) oraz programować pilota TV, dzięki czemu przyszłość domowej rozrywki masz na wyciągnięcie ręki. Wprowadzając na rynek soundbar SB26, firma Harman Kardon ponownie podnosi poprzeczkę w zakresie pięknego dźwięku.

Wzmacniacz dwukanałowy o dużej mocy i subwoofer aktywny o mocy 100 W w obudowie typu bass-reflex
Wyposażony w 4 głośniki niskotonowe, 2 głośniki wysokotonowe i wyjątkowy subwoofer bezprzewodowy o mocy 100 W system Harman Kardon SB 26 dostarcza tyle przykuwającej uwagę mocy, co najbardziej wyszukane dostępne na rynku systemy kina domowego.

Wyjątkowy wirtualny dźwięk surround Harman display
SB26 wyposażony jest w technologię wirtualnego dźwięku surround Harman Display - pozwalającego zanurzyć się w scenie dźwiękowej o realizmie zbliżonym do sal kinowych i cieszyć się najwyższą jakością doznań podczas oglądania filmów w zaciszu domowym.

Proste podłączenie do telewizora za pomocą jednego kabla hdmi
Pozwól, aby system HARMAN KARDON SB26 stał się centrum systemu rozrywki domowej z dwoma wejściami HDMI i jednym wyjściem HDMI z obsługą ARC, umożliwiając łatwą konfigurację, bez bałaganu poplątanych kabli.

Obsługa HDMI, łączność Bluetooth
Harman Kardon SB 26 umożliwia łatwe podłączanie wszelkich urządzeń typu smartfon, tablet i komputer przenośny, niezależnie od tego, czy wyposażone są one w system operacyjny Android, czy też iOS, za pomocą wbudowanej technologii TrueStream Bluetooth.

Specyfikacja techniczna:
- Dwa wejścia HDMi
- Jedno wyjście HDMi z kanałem zwrotnym audio (ARC) i łącznością CEC
- Bluetooth
- Jedno analogowe wejście audio
- Jedno optyczne wejście cyfrowe
- Soundbar: Dwa głośniki średniotonowe x 75 mm (3 ”) i jeden głośnik wysokotonowy kopułkowy x 25 mm (1”) na kanał
- Moc wzmacniacza Soundbar: 2 x 30 W
- Moc wzmacniacza bezprzewodowego subwoofera: 100 watów
- Pasmo przenoszenia systemu: 38Hz - 22kHz
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) I waga - środek: 110 mm x 920 mm x 89 mm; 3,6 kg
- Subwoofer: 365 mm x 320 mm x 320 mm; 15,0 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Harman Hardon objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.