Harman Kardon SB 35 Sabre - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Harman Kardon
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 4 799,00 zł 3 699,00 zł

Soundbar Harman Kardon SB 35 Sabre

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Soundbar Harman Kardon SB 35 Sabre

Zestaw głośnikowy Sabre typu soundbar na nowo definiuje wymagania wobec domowego centrum rozrywki w zakresie nowoczesności formy, funkcjonalności i wzornictwa. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo smukłego, 32-milimetrowego aluminiowego zestawu głośnikowego typu soundbar i jego towarzysza: bezprzewodowego zasilanego subwoofera zestaw Sabre sprawia, że masywne zestawy głośnikowe odchodzą do przeszłości, zarówno pod względem brzmienia, jak i wyglądu. Zastosowanie specjalnych głośników Harman Kardon, do perfekcji zoptymalizowanych, i maksymalnej mocy przetwarzania za pomocą najnowszych technologii audio sprawiają, że zestaw Sabre firmy Harman Kardon nie tyle wygląda, co brzmi.

Ciesz się bogatymi, wielokanałowymi doznaniami odsłuchowymi w swoim domowym centrum rozrywki, a jednocześnie po jednym szybkim zainstalowaniu poprzez HDMI pozwól, aby nowy zestaw Sabre firmy Harman Kardon przeniósł doznania kina domowego na wyższy poziom zaawansowania. Skonfiguruj i zarządzaj systemem za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu ekranowego, przesyłaj strumieniowo muzykę przez łącze BluetoothŸ z poziomu smartfona i ciesz się tym, w jaki sposób zestaw Sabre wygląda i brzmi w salonie.

Kompletny zestaw dźwiękowy dźwięku dookólnego typu soundbar z ośmioma niezależnymi kanałami zoptymalizowanych głośników 1,75-calowych i 1-calowych głośników wysokotonowych zapewniających absolutną przejrzystość i bogactwo dźwięku.

Przy całej swojej dyskrecji zestaw Sabre firmy Harman Kardon spełnia i przekracza najwyższe oczekiwania z zakresu przejrzystości dźwięku, jego głębi i kalibracji. Zobacz, co potrafią specjalne głośniki Harman Kardon zrobić z Twoją ulubioną muzyką i filmami.

Zasilany, bezprzewodowy subwoofer o mocy 100 W zapewniający głęboką, potężną reakcję w zakresie niskich tonów
W zakresie zmaksymalizowania efektów kina domowego możesz polegać na mocnym uderzeniu zasilanego subwoofera, który uzupełnia dźwięk wysoko- i średniotonowy zapewniając pełne doświadczenie. Kompaktowy i bezprzewodowy. Wyjątkowo smukły, 32-milimetrowy aluminiowy zestaw głośnikowy typu soundbar nie zakłóca przyjemności oglądania i słuchania
Oto przyczyna nazwania tego zestawu Sabre (Szabla) Najnowsza technologia wbudowana w wyjątkowo smukłą ramę aluminiową pasującą doskonale powyżej lub poniżej płaskiego telewizora: doskonałe sparowanie dźwięku z wizją.

Zaawansowana technologia dźwięku dookólnego Harman WaveSurround
Zanurz się w jednej z dwóch wbudowanych opcji dźwięku dookólnego Harman. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na dźwięk Harman Virtual Sound czy też Wave Sound, to Twoja decyzja: w każdym przypadku usłyszysz najwyższej klasy dźwięk 5.1 naturalnie przetworzony.

Łączność HDMI w połączeniu z łącznością bezprzewodową BluetoothŸ
Harman Kardon rozumie, jak ważna jest możliwość podłączania różnych platform: to jeden z wyznaczników doskonałego domowego zestawu kina domowego. Dlatego właśnie zestaw Harman Kardon Sabre został tak zaprojektowany, aby zapewnić łatwe podłączenie HDMI za pomocą jednego kabla, z możliwością podłączania urządzeń iOS i Android za pośrednictwem technologii BluetoothŸ.

Interfejs ekranowy ułatwiający instalację i konfigurację
Podłącz kabel HDMI do telewizora i skonfiguruj zestaw Sabre siedząc wygodnie na sofie. Protokół interfejsu ekranowego zestawu Sabre sprawia, że konfiguracja jest prosta i bezproblemowa. Nie musisz już szukać ukrytych przycisków - wystarczy wziąć do ręki pilota i dostosować ustawienia komfortu.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 43 Hz - 22Hz (-6db)
- Maksymalna dynamika SPL: 104 dB
- Moc wyjściowa: 4 x 20 W + 4 x 15 W
- Waga: 2.6 kg

Subwoofer
- Rodzaj: płaski subwoofer bezprzewodowy bass reflex
- Moc wyjściowa: 100 W
- Waga: 5,8 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Harman Hardon objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.