Hegel CDP2A mk2 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hegel
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 10 990,00 zł
Odtwarzacz CD Hegel CDP2A mk2

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.
Odtwarzacz CD Hegel CDP2A mk2

Ten podstawowy model odtwarzacza płyt CD firmy Hegel bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w naszym  referencyjnym odtwarzaczu CDP4A mk2, zachowując wiele zalet swojego większego brata.
CDP2A mk2 ma wysokiej klasy napęd CD opracowany samodzielnie przez Hegla. To identyczny napęd jak ten zastosowany w CDP4A mk2.
Żaden odtwarzacz płyt CD z tego zakresu cenowego nie może równać się z Heglem CDP2A mk2 jeśli chodzi o analogowość dźwięku zapisanego na płycie CD. Na zaawansowanej i montowanej powierzchniowo płytce drukowanej znajdziemy wielopoziomowe przetworniki 24 bity 192 kHz zapewniające prawdziwie zbalansowaną ścieżkę sygnału oraz opracowane przez Hegla analogowe stopnie wyjściowe. Hegel CDP2A mk2 korzysta również z zegara taktującego Hegla zapewniającego ekstremalnie niski poziom jittera.
Lewy kontroler, poza funkcją włączania i wyłączania urządzenia, pozwala na nawigowanie pomiędzy utworami na płycie CD. Prawy przycisk otwiera i zamyka szufladkę napędu jak i rozpoczyna oraz stopuje odtwarzanie. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i świetnie wpisuje się w design pozostałych urządzeń Hegla.
CDP2A mk2 jest wyposażony w wyjścia analogowe i cyfrowe z różnymi gniazdami. Wyjście cyfrowe doskonale współpracuje z wieloma DACami, jak np. Hegel HD20.
CDP2A mk2 może zostać włączony do każdego rodzaju systemu audio, ale aby w pełni cieszyć się jakością reprodukcji muzyki gwarantowaną przez Hegla rekomendujemy używanie CDP2A mk2 wraz z wzmacniaczami i przedwzmacniaczami Hegla.
Zdalne sterowanie RC2 jest dołączone do odtwarzacza.
Odtwarzacz CDP2A otrzymał laur „Najlepszy zakup” od magazynu Hi-Fi Choice. CDP2A został także wybrany odtwarzaczem roku 2006-2007 przez norweski magazyn  „Lyd & Bilde” i szwedzki magazyn  ”Bild och Ljud”.

Dane techniczne:
- 24 bit 192 kHz multilevel DAC z synchronicznym upsamplingiem
- Zegar Hegel SuperClock: poziom jittera poniżej 14ps
- Wyjścia analogowe: niezbalansowane RCA i zbalansowane XLR
- Wyjście cyfrowe: 75 om SPDIF RCA
- Pasmo przenoszenia: odchyłka mniej niż +/- 0.1dB do 20kHz
- Faza: Linear phase filter
- Poziom szumów: Mniej niż -120dB
- Przesłuch: Mniej niż -100dB
- Zniekształcenia: Mniej niż 0.002%
- Intermodulacja: Mniej niż -110dB (19kHz + 20kHz)
- Poziom sygnału: 2.3V na wyjściach zbalansowanych i niezbalansowanych
- Wymiary: 8cm x 43cm x 29cm (HxWxD), waga 10kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Hegel objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.