HiFiMan Ananda - Taniej z kodem rabatowym! - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 299,00 zł 2 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan Ananda

Promocja: Taniej z kodem rabatowym!
Wpisz w koszyku kod rabatowy RABAT10 i sprawdź swoją cenę promocyjną!

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne HiFiMan Ananda

HiFiMan jest dobrze znany ze swoich wyjątkowych słuchawek. Większość modeli referencyjnych zaczynając od Sundary a na Susvarze kończąc bazuje na technologii planarno-magnetycznej. Do zestawienia dołączył nowy model. Ananda dołączą do tej znakomitej rodziny nauszników jako druga od góry w cenniku.

Ananda wykorzystuje otwarte obudowy i ma zapewniać doskonały dźwięk z dowolnego osobistego źródła muzyki, zwłaszcza smartfonów i tabletów. Lekkie, ultracienkie głośniki planarne wykazują wysoką czułość - dokładnie 103 dB, aby zapewnić dokładność oraz niski poziom zniekształceń i wierność dźwięku przy korzystaniu ze smartfona. Oczywiście doskonale sprawdzi się także w przypadku cyfrowych odtwarzaczy audio o wysokiej rozdzielczości i domowych systemów stereo.

Pasmo przenoszenia zaczyna się od 8 Hz i ciągnie się aż do 55 kHz. Uważa się, że kratka chroniąca przetworniki zmniejsza dźwiękowe odbicia, dając czysty, neutralny dźwięk.

Oprócz wyjątkowego dźwięku, HiFiMan Ananda oferuje również wyjątkowy komfort. Nowo zaprojektowane wkładki nauszne są asymetryczne, aby odzwierciedlić naturalny kształt ludzkiego ucha, a hybrydowy pałąk na głowę ma pasek rozpraszający ciężar. Mówiąc o wadze, Ananda obciąży nas jedynymi 399 gramami. Złącza 3,5 mm to najmocniejsze rozwiązanie firmy, które zapewnia dłuższą żywotność i odporność na uszkodzenia.

Według dr. Fanga Biana, założyciela i dyrektora generalnego HiFiMan, Ananda jest przeznaczona dla melomanów, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku, od niezwykle wygodnych słuchawek do słuchania wszystkich typów muzyki, niezależnie od tego, czy będą wykorzystane w domowym systemie stereo czy z przenośnym odtwarzaczem o wysokiej rozdzielczości lub smartphone'm. Słowo "Ananda" pochodzi od sanskryckiego określenia "błogość", które to słuchawki przyniosą każdemu, kto lubi audiofilską wydajność, bez względu na źródło.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 8 Hz - 55 kHz
- Czułość: 103 dB
- Impedancja: 25 Ohm
- Złącza: 3,5 mm
- Waga: 399 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.