HiFiMan Arya - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 7 199,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan Arya

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne HiFiMan Arya

HifiMan Arya wyposażony jest w przetwornik oparty na HE1000 V2, podnosząc właściwości brzmieniowe do znacznie wyższego poziomu niż produkty o podobnej cenie.

"Model 1000 V2 nadal jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się modeli" - powiedział dr Fang Bian, założyciel i dyrektor generalny HIFIMAN Electronics. "Nasze doświadczenie w pracy i przerabianiu technologii aż do osiągnięcia doskonałości brzmieniowej dało nam możliwość dostosowania wielu tych samych funkcji technicznych w słuchawkach, które są dostępne dla szerszego grona miłośników muzyki".

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, który dopasowuje się do większości słuchaczy, Arya zawiera takie funkcje HIFIMAN, jak opatentowany system "window shade", który redukuje odbicia, aby poszerzyć scenę dźwiękową. Super-cienka membrana gwarantuje szybszą reakcję i minimalne zniekształcenia.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych produktów HIFIMAN, Arya ma złącza słuchawkowe 3,5 mm, które są ustawione pod kątem 10*, zmniejszając w ten sposób punkty nacisku związane ze złączami prostymi. 

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.