HiFiMan Arya - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 7 695,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan Arya

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne HiFiMan Arya

HifiMan Arya wyposażony jest w przetwornik oparty na HE1000 V2, podnosząc właściwości brzmieniowe do znacznie wyższego poziomu niż produkty o podobnej cenie.

"Model 1000 V2 nadal jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się modeli" - powiedział dr Fang Bian, założyciel i dyrektor generalny HIFIMAN Electronics. "Nasze doświadczenie w pracy i przerabianiu technologii aż do osiągnięcia doskonałości brzmieniowej dało nam możliwość dostosowania wielu tych samych funkcji technicznych w słuchawkach, które są dostępne dla szerszego grona miłośników muzyki".

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, który dopasowuje się do większości słuchaczy, Arya zawiera takie funkcje HIFIMAN, jak opatentowany system "window shade", który redukuje odbicia, aby poszerzyć scenę dźwiękową. Super-cienka membrana gwarantuje szybszą reakcję i minimalne zniekształcenia.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych produktów HIFIMAN, Arya ma złącza słuchawkowe 3,5 mm, które są ustawione pod kątem 10*, zmniejszając w ten sposób punkty nacisku związane ze złączami prostymi. Dołączony do zestawu kabel zakończony jest kablem jack 6,3mm z miedzianymi przewodnikami.

W budowie przetwornika słuchawek Arya HiFiMAN wykorzystał ultracienką membranę znaną z HE1000 v2 i jeszcze cieńszy materiał cewki. Stworzył połączenie, które nie było stosowane jeszcze w żadnym innym modelu wyznaczając tym samym kolejny krok w rozwoju technologii planarnej. Zaawansowany obwód magnetyczny to wynik wielu lat pracy nad optymalizacją zespołów głośnikowych wykorzystywanych w słuchawkach planarnych. HiFiMAN wykorzystuje asymetryczne ułożenie niewielkich magnesów umieszczonych od strony ucha słuchacza, dzięki czemu zmniejsza poziom zniekształceń i interferencji wywoływanych pracą membrany, a przy tym gwarantuje wysoką skuteczność. Tego typu konstrukcje magnesów po raz pierwszy zastosowano w modelach Sundara i Ananda.

Konstrukcja słuchawek Arya wykonana została z metalu i wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymała, ale i lekka, zapewniając dodatkowy komfort i wytrzymałość. Wygląd Arya nawiązuje do kultowego modelu HE1000, jednak został utrzymany w klasycznej, eleganckiej czerni, z wykorzystaniem matowych nausznic i maskownic.

Specyfikacja techniczna:
- Impedancja 35 Ohm
- Skuteczność 90dB
- Pasmo przenoszenia 8 - 65.000Hz
- Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
- Konstrukcja otwarta
- Wejście słuchawkowe: 3.5mm mini jack
- Typ wtyku: 6.3mm duży jack prosty
- Waga bez kabla: 404g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.