HiFiMan HE-400i 2020 - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 895,00 zł / szt.

Słuchawki HiFiMan HE-400i 2020

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy

Słuchawki HiFiMan HE-400i 2020

HiFiMAN HE-400i bazuje na konstrukcji HE-560 - topowych słuchawkach 3. generacji amerykańsko-chińskiego producenta wycenionych na blisko dwa razy więcej. HE-400i oferują ten sam pałąk, system regulacji, pady oraz konstrukcję przetwornika w znacząco niższej cenie!
Niższa cena jest efektem zastosowania uproszczonej wersji przetwornika oraz mniejszego magnesu, co poza obniżeniem ceny pozwoliło dodatkowo obniżyć wagę całej konstrukcji. Przy zachowaniu niezwykle wysokiej jakości dźwięku – zgodnie określonej przez amerykańskich dziennikarzy-recenzentów jako „hi-end”.
Tym samym są to najtańsze słuchawki audiofilskie planarne, które mogą nosić miano pełnoprawnego hi-endu, skierowanego do szerokiego grona odbiorców, dzięki umiarkowanej na tle kilkukrotnie droższych konkurentów cenie, super wygodnemu pałąkowi oraz najniższej wadze w swojej klasie.

Wersja 2020 została wyposażona w pałąk nowej generacji, który gwarantuje komfort, wygodę oraz "chłód" dla głowy słuchacza.

HE-400i przynosi szereg zmian związanych z detalami ergonomii codziennego użytkowania. Kształt muszli oraz umiejscowienie kabla zostały zmienione pod kątem generowania lepszego dźwięku oraz przede wszystkim wygody. Kable w HE-400i wychodzą z muszli pod łagodniejszym kątem, co sprawia, że przewód nigdy nie uderza o ramiona słuchacza. Przewodnik to w dalszym ciągu połączenie czystego srebra i miedzi monokrystalicznej.

Asymetryczne nausznice
Nausznice w dalszym ciągu mogą być demontowane i w razie zużycia wymienione na nowe. Budowa samych padów jest hybrydowa - połączono tu zalety reprodukcji dźwięku wynikających z zastosowania skóry, wraz z wygodą padów welurowych. Całość zyskała asymetryczny kształt - zgodnie z budową ludzkiego ucha i głowy - przód jest nieco cieńszy od części tylnej. Dodatkowo, jest to konstrukcja obracalna, co pozwala dopasować asymetryczne ułożenie nauszników do własnych potrzeb. Częściowa perforacja padów pozwala na lepszą przepływność powietrza pompowanego przez przetworniki, co znacząco poprawiło przetwarzanie wysokich i średnich tonów.

Przetwornik „single-side”.
Nowy przetwornik planarny został określony jako jednostronny z powodu zastosowania magnesu tylko z jednej strony, w przeciwieństwie do modeli HE-5, HE-500, HE-6. To pozwoliło wydatnie obniżyć wagę całej konstrukcji oraz powiększyć przestrzeń i detaliczność oferowanego dźwięku.

Wraz z nowym modelem użytkownik otrzymuje nowe opakowanie: luksusowe masywne dwudzielne obszyte skórą z rantem dodatkowo przeszywanym nicią.

Różnice w stosunku do poprzedniego modelu czyli HE-400 (bez „i”):
- znacząco (o 30%) obniżona waga pozwala słuchaczowi na komfortowe użytkowanie przez długi okres czasu - to najlżejsze słuchawki w swojej klasie!
- nowy system zapadkowej regulacji wysokości muszli
- hybrydowe perforowane, asymetryczne nausznice, wykonane ze skóry i weluru, co owocuje zarówno większym komfortem, jak i lepszą jakością dźwięku
- zmieniony kąt mocowania pinów na obudowie słuchawek
- zwiększona do 93.5dB skuteczność, która pozwala na współpracę z niedlogimi źródłami przenośnymi
- luksusowe, obszyte skórą masywne pudło

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki magnetostatyczne (wstęgowe)
- Konstrukcja obudowy otwarte
- Impedancja 35 Ohm
- Skuteczność 93.dB
- Pasmo przenoszenia 20 - 35.000Hz
- Jakość kabla OCC 99.997
- Długość przewodu 1.5m
- Typ wtyku 3.5mm mini jack
- Typ wtyku Prosty
- Zalecany czas wygrzewania: 150h
- W zestawie przejściówka (adapter) na duży jack 6.3mm
- Waga bez kabla 370g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.