iFi Audio iLink - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 1 299,00 zł 999,00 zł

Konwerter USB > SPDIF iFi Audio iLink

Oferta OUTLET. Urządzenie poekspozycyjne, cały fabryczny komplet, pełna gwarancja, stan bardzo dobry.

Konwerter USB > SPDIF iFi Audio iLink

iLINK to ultymatywny konwerter USB do SPDIF. Zamiast rozpocząć od samego układu konwertera, przeanalizowaliśmy cały proces transmisji i konwersji. Tylko wykonując tą fundamentalną pracę mogliśmy pokonać soniczne defekty mainstreamowych konwerterów.
Kiedy cyfrowy sygnał jest konwertowany z jednego formatu na inny, to jitter pojawia się na wielu frontach. Musieliśmy więc zając się jitterem i innymi, niekorzystnymi procesami degradującymi brzmienie. Konwerter iLINK jest jedyny w swoim rodzaju, korzystający z zaawansowanych technologii niespotykanych w innych konwerterach takich jak Super Digital Output i JET, Technologia Eliminacji Jittera.
Przy tym iLINK jest w stanie przetwarzać asynchroniczne dane audio HD do 24/192. Pomimo niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z eliminacją jittera. Dokładność odtwarzania i wierność oryginałowi po prostu nie ma sobie równych. W końcu można cieszyć się wiernym odtwarzaniem z komputerowego źródła muzyki do DACa z wejściem SPDIF. iLINK. Całkowicie od nowa połączony.

Technologia Eliminacji Jittera (Jitter Elimination Technology, JET) robi coś, czego żaden inny konwerter nie potrafi. JET usuwa jitter z pasma słyszalnego, w zakresie, gdzie ludzkie ucho jest najbardziej wrażliwe. Generyczne filtry jittera są efektywne jedynie poza pasmem akustycznym, powyżej tego pasma. Będąc świadomymi tego niedomagania powszechnej technologii zastosowaliśmy nasz know-how, tworząc JET do usuwania jittera tam, gdzie jest najbardziej szkodliwy, w krytycznym paśmie odsłuchowym.
Jedynie iLINK oferuje JET w połączeniu z istniejącymi filtrami, które razem praktycznie eliminują jitter. JET to najważniejsza cecha iLINKa, i nie występuje w innych, nawet bardzo drogich konwerterach.

Super Digital Output, super wyjście cyfrowe, to zestaw niespotykanych cech: wyjście o wysokim poziomie, izolacja galwaniczna, prawdziwie zbalansowane wyjście, doskonałe parowanie impedancji i ultra szybki czas narastania.
Wszystkie zostały opracowane po dokładnej analizie i wynikającym z niej nowym opracowaniu protokołu transmisji SPDIF: optycznym, BNC i RCA. Efekt końcowy wart był wszystkich nakładów sił – jitter, szum i inne problemy zostały praktycznie wyeliminowane.

Postęp w komputerowym audio pchnął jakość ponad CD. iLINK może pomóc odpowiednio mocnemu DACowi w pełni wykorzystać potencjał nowych cyfrowych formatów High Definition – aż do 24 bity / 192 kHz i więcej.

Specyfikacja techniczna:
- Wejście Full-Speed USB 2.0 typ-B
- Wyjścia
  Super Digital Outputs (RCA) x 2
  wysoki poziom: JEDYNY konwerter, który może łączyć się z drugim głównym typem odbiorników SPDIF, posiadając odpiwiednio wysoki poziom sygnału.
  normaly poziom: Standardowe wyjście SPDIF
  Wyjście optyczne *
  * Ten standard transmisji jest ograniczony do 96kHz
- Kompatybilny z High-Speed USB 2.0 (24-Bit/192kHz)
- Pobór mocy (max) < 2.5W
- Wymiary 158(l)x68(w)x28(h)mm
- Waga 265g(0.58lbs)

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.