iFi Audio Zen Blue - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 699,00 zł / szt.

Odtwarzacz strumieniowy iFi Audio Zen Blue

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz strumieniowy iFi Audio Zen Blue

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem muzyki Spotify, Amazon czy Apple Music, czy też wolisz Tidal, ZEN Blue dostarczy bajecznie nieskazitelną muzykę dopasowaną do Twojego nastroju dzięki zapierającej dech w piersiach technologii Bluetooth wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane są wszystkie obecne i przyszłe formaty audio Bluetooth. Obejmuje to aptX i aptX HD, LDAC i HWA Qualcomm, kodeki Hi-Res Bluetooth utworzone odpowiednio przez Sony i Huawei, AAC, ulubiony format Apple oraz SBC, standardowy kodek Bluetooth. Oznacza to, że każde możliwe urządzenie źródłowe jest objęte obsługą przy najwyższej rozdzielczości specyfikacji Bluetooth.

Nie wszystkie źródła Bluetooth są sobie równe. Miej absolutne zaufanie do jakości dźwięku ZEN Blue. Urządzenie wykorzystuje najnowszą wersję Bluetooth5.0 i najnowszy układ Qualcomm 5100 do przetwarzania wszystkich przychodzących danych Bluetooth. Na pokładzie znajduje się również układ DAC ESS Sabre, który zapewnia niezwykle płynną konwersję cyfrowo-analogową.

Przejdź w stan ZEN w obu światach.
Analogowy - podłącz przez RCA do wzmacniaczy lub aktywnych głośników lub poprzez wyjście 4,4 mm do wzmacniaczy / głośników ze zbalansowanym wejściem.
Cyfrowy - użyj połączeń optycznych i koncentrycznych, aby połączyć się z czymkolwiek za pomocą wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego i odpowiedniego wejścia cyfrowego; telewizor, wzmacniacz AV lub zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy w zestawie hi-fi.

Analogowy stopień wyjściowy jest zbalansowany, co normalnie nie występuje w przetwornikach DAC w tym przedziale cenowym. Zbalansowanie oznacza mniej zakłóceń / przesłuchów. Wyjścia RCA i zbalansowane wyjścia na poziomie standardowym HiFi; 2 V SE i 4 V BAL, kwalifikują go do współpracy zarówno z systemami HiFi, jak i Pro. Wszystko to oparte na wysokiej jakości komponentach, takich jak kondensatory C0G firmy TDK. Wszystkie układy zasilane są przez precyzyjny, cichy zasilacz firmy Texas Instruments, dzięki czemu jest to bardzo rzadkie urządzenie w tak przystępnej cenie.

Specyfikacja techniczna:
- Zasilanie: DC 5 V
- Wejście: Bluetooth 5.0TM z kodekiem AAC, aptX, aptX HD, LDAC, HWA
- Wyjście: optyczne / koncentryczne, audio RCA L / R, 4,4 symetryczne wyjście liniowe
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz <+ 0 / -0,5 dB (44,1 kHz), 1 Hz - 44 kHz <+ 0 / -3,0 dB (> = 88,2 kHz)
- Napięcie wyjściowe at 0dBFS: 2,05 V (+/- 0,05 V)
- Zakres dynamiczny: 109dB (A)
- Stosunek sygnału do szumu: 109dB (A) at 0dBFS
- THD i N at 0dBFS: <0,0015% obciążenie 10k
- Impedancja wyjściowa: <50 Ω
- Pobór mocy: <2,5 W
- Wymiary: 158 (dł.) X 100 (szer.) X 35 (wys.) Mm
- Waga: 476 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.