iFi Audio Zen DAC - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 699,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym iFi Audio Zen DAC

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym iFi Audio Zen DAC

Ze wszystkich rzeczy w życiu, które mogą wprowadzić nas w stan zen, dobra jakość muzyki jest jedną z nich - i to obiecuje dostarczyć najnowszy wzmacniacz słuchawkowy z DAC iFi Audio. Przetwornik iFi Zen DAC został zaprojektowany jako wzmacniający dźwięk pośrednik pomiędzy źródłem a słuchawkami / wzmacniaczem / streamerem. IFi Zen DAC jest w stanie odtwarzać szeroką gamę plików od PCM 24-bit / 384kHz do DSD256 (w natywnej formie) do MQA.

Zamiast używać gotowego układu, sekcja DAC oparta jest na układzie przetwornika cyfrowo-analogowego Burr-Browna, a iFi dąży do jak najlepszego wykorzystania możliwości brzmieniowych poprzez własne przetwarzanie. Wzmacniacz słuchawkowy ma przełączane wzmocnienie, aby obsłużyć szerokie spektrum słuchawek o różnych czułościach, natomiast moduł iFi TrueBass to bardziej wyrafinowaną formą „wzmocnienia basów”.

Zbalansowane wyjście Pentaconn 4,4 mm znajduje się obok wyjścia 6,3 mm na panelu przednim, natomiast z tyłu podobne zbalansowane wyjście 4,4 mm umożliwia podłączenie do wzmacniacza i aktywnych głośników wyposażonych w pasujące zbalansowane wejście 4,4 mm lub wejście XLR (przez kabel 4,4 mm -> XLR). Na pokładzie jest również bardziej typowe wyjście RCA. Oba mogą być przełączane między trybem „regulowanym” i „stałym”, więc Zen DAC może w razie potrzeby służyć jako przedwzmacniacz do regulacji głośności. Jeśli chodzi o wejścia, mamy do dyspozycji asynchroniczne wejście USB typu B, które obsługuje standard USB 3.0 „SuperSpeed” i jest również kompatybilne z USB 2.0.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.