Indiana Line Diva 650 (czarny) - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Indiana Line
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 497,00 zł 1 550,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Indiana Line Diva 650 (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Oferta OUTLET. Wyprzedaż nadwyżek magazynowych.

Kolumna podłogowa Indiana Line Diva 650

Jeżeli celujesz w niesamowicie przestrzenny dźwięk z mocnym basem, detaliczną średnicą i czystymi wysokimi tonami, kolumny głośnikowe Diva spełnią twoje oczekiwania. Te wolnostojące kolumny głośnikowe wprowadzają użytkownika do pięknego świata wypełnionego naturalnym, angażującym dźwiękiem. Koncerty na żywo, studyjne sesje nagraniowe, filmowe efekty specjalne – wszystko to nabiera całkowicie nowego wymiaru.

Aby zapewnić tak emocjonujące brzmienie projektanci sięgnęli po wysokiej jakości sprawdzone rozwiązania. Obudowa znana jest z pozostałych modeli linii Diva – tworzy ją płyta MDF o grubości 18 mm wzmocniona specjalnymi usztywnieniami. Wewnątrz tej odpornej na wibracje konstrukcji pracują cztery przetworniki: kopułka wysokotonowa (26 mm), przetwornik średniotonowy (140 mm) oraz dwa głośniki niskotonowe (2 x 140 mm). Te ostatnie wspomagane są przez system bass-reflex. Całość została precyzyjnie dostrojona, dzięki czemu gwarantuje perfekcyjnie zrównoważony dźwięk, wyróżniający się niesamowitą przestrzennością, naturalnością i detalicznością.

Tweeter umieszczony jest wewnątrz specjalnej gumowej osłony. Rozwiązanie to pozwala odizolować kopułkę od drgań obudowy. Efektem jest absolutnie czysty, pozbawiony zniekształceń dźwięk. Detaliczność i naturalność zakresu średniotonowego gwarantuje przetwornik z membraną Curv. Materiał ten jest niezwykle sztywny i lekki, a przy tym doskonale tłumi niepożądane wibracje. Głośnik ten, podobnie jak przetworniki niskotonowe, wykorzystuje odlewany z aluminium kosz. Rozwiązanie to zazwyczaj stosowane jest znacznie droższych konstrukcjach i pozwala uzyskać maksymalną sztywność przy minimalnych zniekształceniach.

Aby efektywnie odizolować kolumny głośnikowe Diva 650 od podłoża, projektanci wyposażyli jest w odlewane z aluminium nóżki z antywibracyjnymi podkładkami gumowymi. Wysoką klasę produktu i jego nowoczesną stylistykę podkreśla błyszczące wykończenie czarnym lakierem fortepianowym.

Specyfikacja techniczna:
- System 3-drożny
- Obudowa Bass-reflex
- Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 30-150 W
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 140 mm
- Przetwornik średniotonowy 140 mm
- Przetwornik wysokotonowy 26 mm
- Pasmo przenoszenia 38-22000 Hz
- Impedancja 4-8 Ω
- Częstotliwość podziału 300/2800 Hz
- Wymiary (S x W x G) mm 205 x 930 x 260
- Waga kg 13.5

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Indiana Line objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.