JAG Electronics BAS-1 - Dostawa gratis

  • szt.
  • 2 099,00 zł 1 499,00 zł / szt.

Odtwarzacz Bluetooh JAG Electronics BAS-1

Odtwarzacz Bluetooh JAG Electronics BAS-1

Odtwarzacz strumieniowy firmy JAG-electronics, umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzycznych plików cyfrowych. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z modułem bluetooth włącznie z iPhone i iPad oraz iPad Touch 2 generacji lub nowszym. Pliki cyfrowe za pomocą modułu bluetooth trafiają do urządzenia, gdzie dzięki wewnętrznemu DAC-owi zamieniane są na formę analogową i w takiej postaci, za pośrednictwem wyjścia RCA, mogą trafić do każdego wzmacniacza mocy.

BAS-1 to drugi odtwarzacz w ofercie naszej firmy. Jest to wersja całkowicie tranzystorowa stworzona dla posiadaczy wzmacniaczy wymagających niższego poziomu sygnału wejściowego niż oferowana wcześniej wersja lampowa. Pomimo dużo niższej ceny jakość dźwięku pozostaje na wysokim poziomie, nieodbiegającym od wersji lampowej a w wielu przypadkach dzięki lepszemu wysterowaniu końcówki mocy wzmacniacza nawet ją przewyższa. Jako źródło plików może służyć każdy telefon, tablet lub komputer z bluetooth. Logując się do portali muzycznych (np. Spotify – około 20 zł miesięcznie) możecie Państwo mieć dostęp do muzyki z całego świata w jakości, która dzięki naszemu urządzeniu na pewno was zadowoli.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki JAG Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.