Jamo S 810 SUB - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jamo
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Jamo S 810 SUB

Cena dotyczy 1 szt. kolumn.
Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Subwoofer aktywny Jamo S 810 SUB

Kompletnie nowe, kompletnie nowoczesne 
Nowa seria Jamo Studio 8 została całkowicie odmieniona, aby wtopić się w nowoczesne, eleganckie wnętrze. Nowoczesne materiały i wykończenie podkreślają czyste, minimalistyczne linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa obudowa jest idealnym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie.

Prawdziwe kinowe basy
10-calowy głośnik i 150 W wzmacniacz klasy D, zapewniają Jamo Studio S 810 SUB dynamiczne, potężne basy - niezależnie gdzie go zastosujesz. Jest idealny zarówno do systemu surround kinowego domowego, jak i do 2-kanałowego słuchania.

Niezwykle smukła obudowa
Niezwykle smukła obudowa Jamo Studio S 810 SUB umożliwia wyjątkową elastyczność zastosowania - bas-refleks może być skierowany w stronę ściany lub w bok jeśli postawisz go przy konsoli multimedialnej lub w szafce. Niewielka szerokość (poniżej 23 cm) pozwala położyć go na boku i ukryć pod sofą lub krzesłem. Kabel zasilający 90° pozwala na dosunięcie subwoofera do ściany, by zminimalizować jego widoczność.

Wzmacniacz umieszczony na dole
Dużej mocy wzmacniacz klasy D i panel wejściowy zamontowany jest na spodzie obudowy, co zapewnia czysty, dyskretny wygląd w dowolnej orientacji. Przewód zasilający 90° i kabel RCA zapewniają efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Specyfikacja techniczna:
- Obudowa bass-reflex
- Pasmo przenoszenia: 36Hz - 180 kHz 
- Efektywność: 110 dB
- Wzmacniacz klasy D: 75W 
- Materiał obudowy: MDF
- Wejścia: RCA Line-In/LFE
- Wymiary: 507 x 404 x 226 mm
- Waga: 13,5 kg 

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Jamo objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.