Jbl Authentics L8S - słuchawki Sennheiser gratis + kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jbl
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 999,00 zł 2 799,00 zł

Głośnik bezprzewodowy Jbl Authentics L8S

Słuchawki Sennheiser HD201 przy zakupie głośnika gratis oraz możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Głośnik bezprzewodowy Jbl Authentics L8S

Wypełnij całe pomieszczenie wspaniałym dźwiękiem JBL, a nie głośnikami. Stylowy wygląd. Bezkompromisowy dźwięk. Bezprzewodowa wygoda.
Prosty fakt: zestaw głośnikowy JBL Authentic L8S zmieni dźwięk w Twoim pomieszczeniu na zawsze. Inspirowany legendarnymi zestawami głośnikowymi JBL Century L100 zestaw JBL Authentic L8S łączy w sobie klasyczną konstrukcję akustyczną z zaawansowaną technologią bezprzewodowego strumieniowego odtwarzania dźwięku. Drewniana obudowa zestawu L8S wykończona czarnym lakierem na wysoki połysk zapewnia wyjątkową jakość dźwięku podczas gdy najnowsze rozwiązania z zakresu łączności bezprzewodowej umożliwiają podłączanie różnorodnych urządzeń przenośnych za pomocą technologii AirPlay, DNLA i Bluetooth. Głośnik dodatkowo wyposażony jest w Spotify Connect. Dzięki technologii Near Field Communication (NFC) urządzenie Bluetooth można sparować po prostu dotykając nim obudowy zestawu głośnikowego. Co więcej, bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow pozwala łatwo konfigurować i sterować odtwarzaniem za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Na dodatek, jest to zestaw równie uniwersalny, jak łatwy w obsłudze: za pomocą wbudowanych gniazd USB można ładować kompatybilne urządzenia przenośne.
Optymalnie dobrane głośniki niskotonowe i wysokotonowe firmy JBL o łącznej mocy 120 W RMS, zaawansowana technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku i pasmo przenoszenia od 50 Hz do 35 kHz sprawiają, że zestaw głośnikowy JBL Authentic L8S zdolny jest wytworzyć szerokopasmowy dźwięk o szerokiej scenie stereofonicznej w jednej średniej obudowie. Technologia Harman Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Zestaw głośnikowy JBL Authentic L8S to doskonałe uzupełnienie każdego źródła dźwięku i idealny system nagłośnienia dowolnego pomieszczenia.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 45 Hz – 35 kHz
- Stosunek sygnału do szumu 92 dB
- Zasilanie 100 – 240V AC, 50/60Hz
- Wymiary (H x L x D) 165 mm x 590 mm x 245 mm
- Masa 7.4 kg
- Zasilacz 100-240 V~50/60 Hz
- Moc nadajnika Bluetooth 0 ~ 4dBm
- Bluetooth, Airplay, Spotify Connect

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Jbl objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.