Jbl SB 250 - słuchawki Sennheiser gratis lub kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jbl
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 1 499,00 zł 1 299,00 zł

Soundbar z subwooferem Jbl SB 250

Słuchawki Sennheiser HD201 przy zakupie zestawu gratis lub możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Soundbar z subwooferem Jbl SB 250

JBL Cinema SB 250 to idealne uzupełnienie akustyczne dla użytkowników telewizorów o płaskim profilu. Można oglądać programy z wykorzystaniem głośników wbudowanych w telewizorze, ale jeśli raz usłyszymy różnicę w brzmieniu uzyskaną dzięki soundbarowi SB 250, to bezdyskusyjnie stanie się on naszym faworytem!

JBL Cinema SB 250 pasuje do każdego płaskiego telewizora. To zgrabny i elegancki soundbar, który odmieni brzmienie ulubionych filmów, seriali, koncertów, a nawet zwykłych programów informacyjnych. Łączy się bezprzewodowo z kompaktowym subwooferem o wysokiej mocy, a także jednym przewodem z telewizorem. Technologia JBL SoundShift, która współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym, pozwala automatycznie przełączać źródło audio z telewizora na smartfon i tablet lub odwrotnie. Urządzenie JBL Cinema SB 250 potrafi obsługiwać system zdalnego sterowania dźwiękiem dowolnego telewizora, co zapewnia uproszczone zarządzanie systemem kina domowego. Korektor brzmienia pozwala w prosty sposób (jednym przełącznikiem) optymalizować brzmienie w zależności od sposobu montażu soundbara (na ścianie lub na półce). Natomiast niezależne sterowanie głośnością subwoofera umożliwia odtwarzanie niskich tonów zgodnie ze swoimi upodobaniami.

JBL Cinema SB250 pasuje do każdego nowoczesnego płaskiego telewizora, zapewniając zachwycającą jakość dźwięku kinowego z wrażeniem odsłuchu surround. To kompleksowe rozwiązanie uzupełnione kompaktowym subwooferem bezprzewodowym o średnicy 6,5" (165 mm). Całość podłącza się do telewizora jednym złączem analogowym lub optycznym. Prostoty użytkowania dopełnia możliwość wykorzystania pilota telewizora do sterowania głośnikiem.

Technologia JBL SoundShift pozwala korzystać z urządzeń przenośnych jako źródła dźwięku, natomiast Dolby Digital i Harman Surround zapewniają kinowe brzmienie 360 stopni. Funkcja Harman Volume gwarantuje jednolity poziom głośności nawet w czasie trwania reklam! To idealne rozwiązanie pod każdym względem.

Specyfikacje techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 20 kHz
- Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 100 dB
- Całkowita moc wzmacniacza Cinema SB250: 200 W maks.
- Wymiary: Głośnik soundbar (dł. x szer. x wys.): 831 x 65 x 78 mm, Masa: 2,8 kg
- Subwoofer (dł. x szer. x wys.): 242 x 242 x 320 mm, Masa: 4,8 kg
- Bezprzewodowy subwoofer aktywny 165 mm (6,5") w specjalnie przystosowanej obudowie
- Dolby Digital Decoding
- Łączność Bluetooth
- Jedno analogowe wyjście stereofoniczne audio
- Jedno optyczne wejście cyfrowe
- Jeden port USB do aktualizacji oprogramowania

Zawartość zestawu:
- 1 soundbar Cinema SB250
- 1 bezprzewodowy subwoofer JBL
- 1 pilot zdalnego sterowania
- 1 analogowy przewód 3,5 mm
- 1 przewód optyczny

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Jbl objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.