Kef Blade Two - kredyt 20x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Jest, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin dostawy mailowo lub telefonicznie.
  • szt.
  • 44 000,00 zł

Kolumna podłogowa Kef Blade Two

Cena dotyczy 1 szt. kolumn.
Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Kolumna podłogowa Kef Blade Two

Kiedy daliśmy naszym inżynierom wolną rękę w stworzeniu możliwie najlepszych głośników, zaprezentowali rewolucyjny prototyp Concept Blade - pierwszą na świecie kolumnę z pojedynczym pozornym źródłem dźwięku. Jej możliwości były tak ogromne, że stworzyliśmy edycję dedykowaną dla najzagorzalszych koneserów muzyki.
Głośnik został przyjęty z tak wielkim entuzjazmem - i zdobył tak wiele prestiżowych nagród - że opracowaliśmy drugi model, Blade Two. Zawiera on w sobie całą sprawność akustyczną Blade i jednocześnie charakteryzuje się kultowym wyglądem na nieco mniejszą skalę. Blade Two jest łatwiej ustawić w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, a gdzie ekstremalne przedłużenie basów Blade nie jest niezbędne. Blade Two - to: to samo wnętrze, te same zachwycające walory estetyczne, ta sama zaawansowana technologia i unikalna konfiguracja pozornego pojedynczego źródła. A ponad wszystko, ten sam, bogaty, fenomenalnie realistyczny dźwięk.
Blade Two wykorzystuje nową architekturę, która pozwala na osiągnięcie idealnego punktowego źródła dźwięku, korzystając z czterech zaawansowanych przetworników basowych skonfigurowanych tak, aby ich łączne centrum akustyczne zajmowało dokładnie ten sam punkt w przestrzeni jak w układzie Uni-Q HF / MF. Dzięki temu dźwięk zdaje się płynąć z pojedynczego, doskonale spójnego źródła.
Doskonale wyrzeźbiona i akustycznie obojętna, smukła obudowa jest zaprojektowana tak, by nie zakłócać czystości dźwięku. Wewnątrz znaleźć można najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie wentylacji, osłony i zarządzania falą dźwięku. Każdy z komponentów współgra z obudową w doskonały sposób, tworząc obraz dźwięku o wiele bardziej precyzyjny niż jest to możliwe w przypadku konwencjonalnych głośników.
Zgodnie z filozofią firmy KEF, która zawsze dąży do innowacji oraz do jak najbardziej dokładnego i realistycznego dźwięku, głośniki Blade Two wprawiają w zachwyt prawdziwych miłośników muzyki. Niezależnie od upodobań, mają w sobie wszystko to, do czego dążą największe przedsięwzięcia: są najlepsze w swojej klasie.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Obudowa bassreflex
- Głośniki:
  Zespół przetworników Uni-Q:
  Głośnik średniotonowy: 125mm (5”) z kopułką hybrydową Li-Mg-Al/LCP
  Głośnik wysokotonowy: 25mm (1”) z kopułką aluminiową
  Jednostki niskotonowe:
  Głośnik niskotonowy: 4 x 225mm (9”) z systemem mocowania głośników Force Cancelling
- Zakres przenoszenia w wolnym polu (-6dB) 28Hz - 45kHz
- Zakres przenoszenia - odtwarzanie niskich tonów (-6dB) 20Hz
- Pasmo przenoszenia (±3dB) 40Hz - 35kHz ±3dB (-6dB przy 28Hz)
- Dolna częstotliwość graniczna 350Hz, 2.3kHz
- Wymagania dotyczące wzmacniacza 50 - 400W
- Skuteczność (2.83V/1m) 91dB
- Zniekształcenia harmoniczne, 2 i 3 harmoniczna (90dB, 1m) <0.5% 40Hz – 100kHz / <0.2% 200Hz – 10kHz
- Maksymalna moc wyjściowa (szczytowy poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1 m z szumem różowym) 117dB
- Impedancja 4Ω (min. 3.2Ω)
- Waga  57.2 kg (126 lbs)
- Wymiary - z cokołem (wys. x szer. x głęb.) 1590 x 363 x 540 mm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.