Kef Gravity One Porsche Design - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 750,00 zł 1 450,00 zł / szt.

Głośnik Bluetooth Kef Gravity One Porsche Design

Możliwość zakupu głośnika w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Głośnik Bluetooth Kef Gravity One Porsche Design

Opracowane z myślą o wyjątkowych zastosowaniach głośniki GRAVITY ONE łączą w sobie unikalny styl z wzornictwem Porsche Design, a także technologię dźwięku KEF Hi-Fi, łączność Bluetooth i specjalne funkcje do pracy i rozrywki, które sprawdzą się zarówno w sali konferencyjnej, jak i w salonie.

Legendarne wzornictwo i wyjątkowe możliwości akustyczne
Dwie światowej sławy marki, znana z unikalnego wzornictwa Porsche Design oraz nagradzana za wyjątkowe możliwości akustyczne brytyjska marka KEF, połączyły siły, aby wykreować luksusową przestrzeń brzmienia Hi-Fi. Zabierz muzykę ze sobą w każde miejsce, na wyjazd służbowy, do sali konferencyjnej lub posłuchaj jej w domu. Zawsze w doborowym towarzystwie i w jakości Hi-Fi.

Komunikacja w wyszukanym stylu
Wystarczy rzucić okiem na głośniki GRAVITY ONE, aby dostrzec legendarny motyw Porsche Design. Elegancko ukształtowana bryła aluminium z tytanowym wykończeniem efektownie kontrastuje z głęboką czernią górnej części głośnika. Ten elegancki styl dobitnie podkreśla przynależność modelu GRAVITY ONE do rodziny Porsche Design, natomiast specjalne funkcje rozmowy i sterowania głośnikami pozwalają zagwarantować ich przydatność w każdym biurze czy mieszkaniu.

Radość z muzyki 
Potężne brzmienie w niewielkim pakiecie. Unikalny, miniaturowy przetwornik KEF Uni-Q pozwala głośnikom GRAVITY ONE generować dźwięk w każdym kierunku, zapewniając kompleksowy odsłuch, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Zwrócone do siebie tyłem podwójne wzmacniacze basowe z technologią force-cancelling wytłumiają niepożądane sygnały i zakłócenia, pozostawiając tylko czysty, naturalnie brzmiący bas.

Bluetooth aptX
Połącz się z GRAVITY ONE bezprzewodowo za pomocą kompatybilnego urządzenia przenośnego, korzystając z technologii audio Bluetooth® Qualcomm® aptX™, aby uzyskać jakość dźwięku typową dla płyt CD.

3,5" złącze AUX
Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem lub podłączaj urządzenia bez używania Bluetooth, za pomocą 3,5-calowego wejścia Aux-In.

Unikalny dźwięk Uni-Q
W zestawie Uni-Q jednostki średnio i niskotonowa są tak instalowane, aby ich ośrodki akustyczne znajdowały się w identycznym miejscu, zapewniając wspólne źródło generowanego w przestrzeni dźwięku.

Precyzyjne Basy
Podwójne wzmacniacze basowe z technologią force-cancelling skonfigurowano w sposób odwrócony do siebie. Wytłumia to niepożądane sygnały i zakłócenia. Dzięki ukrytemu za każdym skrzydłem portowi mogą zapewniać precyzyjne i czyste basy, wzbogacające przestrzeń muzyczną.

Nawet 10 godzin pracy na jednym ładowaniu
Odtwarzaj muzykę non stop przez 10 godzin po jednym naładowaniu. Wystarczająca ilość energii do wycieczek biznesowych lub długich spotkań ze znajomymi.

Odrębne sterowanie połączeniami i muzyką
Odtwarzaj piosenki, reguluj głośność i odbieraj połączenia bez najmniejszego wysiłku, używając specjalnych elementów sterowania każdą funkcją.

Inteligentny backup energii urządzenia
Podłącz dowolne inteligentne urządzenie do wolnego portu USB, aby częściowo doładować głośniki i wydłużyć czas ich pracy.

Specyfikacja techniczna:
- Układy napędowe 1 x 50 mm (2 cale) Miniaturowy sterownik Uni-Q Pełnozakresowy sterownik 1 x 50 mm (2 cale)
- 2 głośniki basowe force-cancelling Auxiliary Bass Radiator (ABR)
- Wejścia Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX
- 3,5 mm AUX
- Micro USB – ładowanie i aktualizacja oprogramowania sprzętowego
- Wyjście Port ładowania USB
- Bluetooth Range 10m
- Wydajność Bluetooth 2 urządzenia
- Pamięć Bluetooth 8 urządzenia
- Typ baterii Akumulator litowo-jonowy
- Czas pracy na baterii Do 10 godzin
- Wymiary (wys. x szer. x dł.) 56 x 215 x 63 mm (2,2 x 8,5 x 2,5 cala)
- Ciężar 0,78 kg (1,7 lb)
- Moc wejściowa 5 V DC 2A
- Moc wyjściowa (maks.) 5 V DC 1A

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.