Kennerton Odin - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kennerton
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 9 900,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Kennerton Odin

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne Kennerton Odin

W naszych oczach idealne słuchawki to takie, które łączą w sobie technologię dynamiczną z elektrostatyczną. W ten sposób uzyskujemy przewiewny i niezwykle szczegółowy dźwięk elektrostatycznych przetworników, łącząc go z mocą i uderzeniem dynamicznych przetworników. To pozwala nam uzyskać dźwięk, który jest naturalny i wciągający. Kiedy spojrzeliśmy na rynek, aby zobaczyć, co nasi konkurenci produkowali w ciągu ostatnich kilku lat, byliśmy zaskoczeni, że najnowsze słuchawki planarne miały taki sam design, a więc również miały te same wady. To pokazało nam nam, że 35-letnia technologia planarna nie ewoluowała z czasem. Usiedliśmy do deski kreślarskiej i zaczęliśmy tworzyć własne przetworniki od podstaw. Jednym z naszych głównych celów było zminimalizowanie rezonansów struktury wewnętrznej i optymalizacja wzorców fal dźwiękowych, aby stworzyć wyraźne, pozbawione zniekształceń brzmienie. Aby to osiągnąć, stworzyliśmy kilka kluczowych innowacji objętych zgłoszeniami patentowymi. Struktura magnetyczna naszych przetworników ma na celu wyeliminowanie zarówno niepożądanych rezonansów jak i zunifikowanie rozkładu pola magnetycznego w całym zakresie częstotliwości.

Nasze przetworniki są w całości projektowane i produkowane w Rosji, angażując w to obiekt, który pracuje także dla przemysłu lotniczego i wojskowego, co zapewnia nam najwyższą jakość i trwałość naszych słuchawek.
- Nowy 80-milimetrowy przetwornik planarno-magnetyczny, w którym wykorzystaliśmy każdy aspekt tej technologii, np. spójność fazową, płaską impedancję i membrany o niskiej masie.
- Wielowarstwowa membrana z folii poliamidowej o grubości 10 μm, przetestowana pod kątem najwyższej niezawodności i długowieczności w najbardziej ekstremalnych warunkach środowiskowych.
- System magnesów zoptymalizowany pod kątem MESz 10 magnesami neodymowymi rozmieszczonymi w symetrycznej konfiguracji push-pull.
- Unikalne półokrągłe sztabki magnesowe.
- Półkolista forma ma wiele zalet w stosunku do zwykłych prostokątnych magnesów: zapewnia bardziej jednorodne pole magnetyczne, znacznie zmniejsza rezonanse wewnętrzne i wytwarza optymalny dźwięk.
- Nasz przetwornik zapewnia większą czułość dzięki mocnym magnesom i membranie o małej masie. Dlatego może być łatwo napędzany przez urządzenia przenośne.

Dążymy do niezawodności i trwałości, dlatego wykorzystaliśmy prostą, ale funkcjonalną konstrukcję z wykorzystaniem aluminium lotniczego i stali, wysokogatunkowego drewna i pozbawioną jakichkolwiek elementów z plastiku.

Specyfikacja techniczna:
- Aluminium lotnicze i stal
- Wysokiej jakości drewniane obudowy
- Całkowity brak plastiku
- Podwieszana opaska pałąka umożliwiająca równomierne rozłożenie ciężaru słuchawek na głowie
- Wysokogatunkowa skóra jagnięca
- Miękkie nauszniki zapewniające wysoki komfort słuchania
- Typ: Przewodowe, otwarte słuchawki wokółuszne
- Przetwornik: Planarno-magnetyczny (Ortodynamiczny), 80 mm
- Pasmo przenoszenia: 15 - 50 000 Hz
- Czułość: 104 dB
- Impedancja: 35 Ohm
- Przewód: 2 m, odpinany, jack 6,3 mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Vincent objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.