Kennerton Vali - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kennerton
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 900,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Kennerton Vali

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne Kennerton Vali

Otwarte słuchawki wokółuszne Kennerton Vali zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane ręcznie w Rosji, przy użyciu najnowszych komponentów i najlepszych materiałów by dostarczyć najlepsze możliwe doświadczenia podczas odsłuchów i być estetycznym, zapadającym w pamięć produktem. Inżynierom Kennertona udało się uzyskać żywy i naturalny dźwięk, który idealnie trafia w równowagę pomiędzy "ciemniejszym", basowym, gęstym brzmieniem i brzmieniem zbyt "jasnym" i ostrym. Sygnatura dźwiękowa Vali jest szeroka i otwarta, wyraźna i mocna, ucieleśniająca najlepsze cechy słuchawek dynamicznych.

Vali są wyposażone w unikalne 50-milimetrowe przetworniki dynamiczne, wykorzystujące ultralekkie papierowe membrany kompozytowe, produkowane wyłącznie przez nagradzanego producenta Peerless by Tymphany. Oferują dużą czułość, redukując niepożądane rezonanse i zniekształcenia. Ich zachowanie jest jeszcze dodatkowo starannie dopracowywane przez naszych rosyjskich inżynierów, aby upewnić się, że będą co najmniej doskonałe. Membrany są specjalnie zaprojektowane i wykonane z kompozytowego stożka papieru ekranowanego wielowarstwową laminowaną folią. Papier kompozytowy jest dobrze znany i szeroko stosowany w produkcji pełnowymiarowych głośników z poniższych powodów, których można się również spodziewać po słuchawkach Kennerton Vali.

Główne cechy:
- Niska masa: Zwiększa czas odpowiedzi na sygnał wejściowy, minimalizując czas zaniku. Rezultatem jest nasycony i emocjonalny dźwięk. 
- Wysokie tłumienie wewnętrzne: Wytwarza minimalne, prawie zerowe dodatkowe rezonanse. Rezultatem jest płynna i żywa prezentacja.
- Doskonała sztywność: Pozwala pracować stożkowi bez zginania. Rezultatem są znacznie zmniejszone zniekształcenia.
- Wielowarstwowa laminowana folia dodatkowo zmniejsza zniekształcenia, pozwalając membranie na łatwe poruszanie się w idealnym ruchu tłoka.

Materiały, z których zbudowano Kennerton Vali, zostały wybrane bardzo starannie. Obudowy są wykonane z egzotycznego orzecha peruwiańskiego. Pięknie usłojenie tego drewna zostało dopełnione mocną i lekką konstrukcją wykonaną z aluminium lotniczego i stali. Aby zapobiec niepożądanym rezonansom, grill w kształcie plastra miodu został wykonany z odlewanego stopu cynku, który jest akustycznie obojętny.

Zaprojektowane, by zredukować zmęczenie długimi odsłuchami słuchawki Vali posiadają opatentowany regulowany pałąk 3D obszyty naturalną skórą jagnięcą, oraz duże, miękkie skórzane nauszniki, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Wysokiej jakości odpinany przewód z 4-pinowymi wtykami mini XLR, wykonany z miedzi beztlenowej, używanej przez radziecką armię dodatkowo dba o to, żeby sygnał audio dostarczany do słuchawek był czysty i pozbawiony zniekształceń.

Obudowy są wykonane z drewna orzecha peruwiańskiego. To wspaniałe, ciemnobrązowe drewno znane jest z rezonowania czystym dźwiękiem z podkreślonymi ciepłymi tonami i nasyconym basem. To kluczowy powód dla którego drewno orzecha jest zwykle wybierane do produkcji najlepszych gitar. Drewno jest zaimpregnowane naturalnym olejem i pokryte mieszanką wosków pszczelich i karnauba.

Uwaga: każda para słuchawek jest jedyna w swoim rodzaju i ze względu na charakter prac ręcznych mogą w nich wystąpić nieznaczne różnice w strukturze drewna.

Wszystkie połączenia wykonane są z odlewanego ciśnieniowo lotniczego aluminium i stali, zapewniając wysoką trwałość i niezawodność. Ponieważ w otwartych słuchawkach metalowy grill znajduje się zaraz za przetwornikiem, każda odbita od niego fala zakłóca dźwięk. Dlatego wybraliśmy obojętny akustycznie stop cynku, który zapobiega niepotrzebnym rezonansom.

Do produkcji przewodów wykorzystujemy starannie wybrany, stary drut miedziany, używany kiedyś przez radziecką armię. Zakończony jest wtykami mini XLR i starannie dobierany, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Luksusowy skórzany pałąk wykonany jest ze skóry jagnięcej, podobnie jak nauszniki, które zapewniają wyjątkowy komfort podczas długich odsłuchów.

Aby zmaksymalizować potencjał doskonałego przetwornika, niezwykle ważnym jest, aby działał on w idealnym środowisku, by zarządzać falami rezonansowymi i odbitymi. W Vali wykonaliśmy niezliczoną ilość eksperymentów, aby upewnić się, że stworzymy unikalne rozwiązanie, które pozwoli działać przetwornikom w możliwie jak najczystszych warunkach.

Specyfikacja techniczna:
- Typ: Przewodowe, otwarte słuchawki wokółuszne
- Przetwornik: Dynamiczny, 50 mm
- Pasmo przenoszenia: 10 - 28 000 Hz
- Czułość: 100 dB
- Impedancja: 32 Ohm
- Maksymalna moc wejściowa: 500 mW
- Przewód: 2 m, odpinany, miedź beztlenowa (OFC), 4-pinowe wtyki mini XLR i jack 3,5 mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Vincent objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.