Klipsch R-112SW (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 2 699,00 zł 1 899,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Klipsch R-112SW (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Klipsch R-112SW

Klipsch wprowadza do swojej oferty, trzy bardzo efektywne subwoofery aktywne przeznaczone do stosowania w średnich i dużych pomieszczeniach: R-110SW, R-112SW, R-115SW.

Nowe subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”. Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie” się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia. Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem. Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany. Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.

Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki. Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe połączenie głośnika z jednostką sterująca.

Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół, malowany na czarny satynowy kolor. Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelu R-110SW pracuje głośnik 10” – 25cm, model R-112SW wyposażony jest w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.

Bądź gotowy by się poruszać. Klipsch R-112SW pozwoli Ci poczuć uderzenie ulubionej muzyki i ścieżki dźwiękowej, jeszcze zanim ją usłyszysz. W rzeczywistości jego bogaty, bardzo głęboki bas wstrząśnie Tobą natychmiast jak tylko go włączysz.

Ogólna charakterystyka:
- 12” głośnik superniskotonowy, membrana Cerametallic w kolorze miedzi
- Wzmacniacz cyfrowy o mocy dynamicznej do 600 W
- Wyjście tunelu bass-reflex na froncie
- Zastrzeżona geometria tunelu basowego
- Wejście liniowe L/R, wejście LFE – dostępne w większości amplitunerów
- Opcjonalne połączenie bezprzewodowe (WA-2 - Wireless Subwoofer Kit)
- Wymiary (W x S x G w mm): 414 x 394 x 464
- Polimerowa szczotkowana okleina w kolorze czarnym
- Cokół malowany na satynową czerń

Dane techniczne:
- Pasmo przenoszenia: 24Hz-125Hz +/-3dB
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 118dB
- Wzmacniacz: całkowicie cyfrowy
- Moc wzmacniacza ciągła/szczytowa: 300/600W
- Głośnik niskotonowy: 12” (30.5 cm), długa cewa, membrana Cerametallic, promieniowanie do przodu
- Materiał obudowy: MDF
- Rodzaj obudowy: Bass-reflex – wylot na panelu przednim
- Bezprzewodowość z WA-2 (Wireless Subwoofer Kit)
- Wymiary (W x S x G w mm) – 414 x 394 x 464
- Waga: 22.1 kg
- Wykończenie – szczotkowana, czarna okleina winylowa

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.