Klipsch R-14PM - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 849,50 zł

Kolumny podstawkowe aktywne Klipsch R-14PM
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Kolumny podstawkowe aktywne Klipsch R-14PM

Klipsch prezentuje uniwersalne aktywne monitory R-14PM z serii Reference, wyposażone w łączność Bluetooth, gniazdo optyczne, USB oraz RCA.
W niewielkich obudowach udało się zmieścić efektywne wzmacniacze, pozwalające na słuchanie z wysokimi poziomami głośności sygnału z dowolnego źródła. Bez względu na to czy wysyłamy swoją ulubioną muzykę przez Bluetooth czy słuchamy plików z komputera, uzyskany dźwięk ma być zawsze krystalicznie czysty mocny i dynamiczny.
Dzięki aktywnym monitorom możemy zapomnieć o dodatkowych kosztach czy kłopotach z doborem odpowiedniego, zewnętrznego wzmacniacza. Dodatkowo producent zapewnia, że R-14PM mają w sobie tyle mocy przy niskim poziomie zakłóceń własnych, że bez najmniejszego problemu nagłośnią nawet spore pomieszczenie. Nowe monitory Klipscha posiadają sterowanie z pilota przy pomocy którego można wybrać źródło, sterować odtwarzaczem sparowanym przez Bluetooth i regulować poziom głośności. Monitory można wspomóc w zakresie niskich tonów przez dodanie zewnętrznego, aktywnego subwoofera.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia: USB, Bluetooth, optyczne, RCA z przedwzmacniaczem gramofonowym, mini jack 3,5 mm
- Obudowa wentylowana z tunelem na tylnej ściance
- Moc wzmacniaczy: 2 x 35 W
- Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz
- Częstotliwość podziału: 2000 Hz
- Głośnik wysokotonowy: 19-mm aluminiowa kopułka z tubą Tractrix Horn
- Głośnik nisko-średniotonowy: 102-mm membrana IMG w kolorze miedzi
- Wymiary: (WxSxG): 24.8cm x 14.9cm x 19.1cm)
- Masa: 3,2Kg/szt

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.