Klipsch The Three (orzech) - Raty 30x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 1 999,00 zł 1 599,00 zł / szt.

Głośnik Bluetooth DTS Play-Fi Klipsch The Three (orzech)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Głośnik Bluetooth DTS Play-Fi Klipsch The Three

Model „The Three” wyposażony jest w algorytm DTS Play-Fi, najnowszej bezprzewodowej formy komunikowania się między urządzeniami. Wystarczy ściągnąć na: smartfon, tablet czy PC, darmową aplikację i można rozkoszować się muzyką reprodukowaną przez „The Three” w dowolnym miejscu mieszkania czy domu, w którym dostępna jest sieć Wi-Fi. W bezprzewodowej sieci multiroom mogą współpracować urządzenia wyposażone w DTS Play-Fi pochodzące od różnych producentów.

Za bardzo wysoką jakość dźwięku odpowiedzialny jest rozbudowany system akustyczny składający się z: trzech wzmacniaczy o łącznej mocy ciągłej wynoszącej 60W, trzech głośników i dwóch membran biernych. Za przetwarzanie sygnału elektrycznego w akustyczny odpowiedzialne są: dwa głośniki pełnopasmowe o średnicy 57 mm i głośnik niskotonowy (133.4 mm) wyposażony w długą cewkę co umożliwia mu swobodną pracę z bardzo dużymi wychyleniami membrany. Wspierają go, w reprodukcji basu, dwie membrany bierne o średnicy również 133.4 mm. System zaczyna pracować od 45 Hz, a górny zakres reprodukowanych dźwięków sięga 20kHz (przy spadku zaledwie -3dB). Głośnik pozwala uzyskać dźwięk o natężeniu aż 106dB z odległości 0.5m.

Model Klipsch „The Three” wyposażony jest w wejścia: analogowe (RCA i miniplug 3.5mm), gramofonowe (RCA), USB typ „B” (dekodowanie plików 192 kHz/24-bit z PC) i można mu także dostarczyć pliki muzyczne, wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth. Urządzenie wyposażone jest w pilota zdalnego sterowania. Głośnik wykończony jest naturalnym fornirem w dwóch wybarwieniach: Walnut i Ebony i ozdobiono go miedzianymi regulatorami.

Specyfikacja techniczna:
- Moc ciągła 60 W
- Moc szczytowa 80 W
- Pasmo przenoszenia 45 - 20000 Hz
- Maksymalny poziom akustyczny (db) 106 dB
- Głośnik wysokotonowy 2 x 2 1/4” (57.15mm) przetworniki pełnopasmowe
- Subwoofer 5.25” (133.4mm), 2 x 5.25” (133.4mm)
- Wejścia Bluetooth, Analogowe 3,5mm (mini jack), gramofonowe (RCA), USB typu B, Wi-Fi (DTS Play-Fi)
- Typ obudowy Zamknięta
- Wymiary: Wysokość 178 mm / Szerokość 348 mm / Głębokość 203 mm
- Waga 4,70 kg
- Akcesoria Przewód aux 3,5mm, kabel USB B>A, pilot zdalnego sterowania, przewód zasilający
- Zasilanie 220V

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.