Legacy Studio HD - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Legacy
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 5 950,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Legacy Studio HD
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa Legacy Studio HD

Studio HD to znakomity kompaktowy monitor, w którym zastosowano ten sam tweeter wstęgowy i ośmiocalowy głośnik średnioniskotonowy, co w jego większym bracie Classic HD. Od dziesięciu lat Studio jest jednym z ulubionych monitorów wśród profesjonalistów.

Kolumny zostały pierwotnie zaprojektowane dla jednego z najlepszych studiów nagraniowych. Studio HD prezentują niezrównaną przejrzystość i dynamikę, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów obudowy. Rozmiar w tym wypadku może wprowadzać w błąd. Studio HD to potężny monitor kompaktowy z ośmiocalowym srebrno-grafitowym głośnikiem średnioniskotonowym i dwubiegunowym wstęgowcem wysokotonowym AMT. Dźwięk kolumn jest otwarty i przestrzenny, ale stopa perkusji brzmi jak stopa perkusji. Wokale są silne, a jednocześnie niewymuszone. Można usłyszeć jak wokalista napełnia płuca zanim wyda z siebie pierwszy dźwięk.

Tylna płytka terminali wyposażona jest w wymianialne miedziane zworki, aby w razie potrzeby umożliwić bi-amping. Oddzielne przełączniki tonów wysokich i niskich umożliwiają dostosowanie brzmienia kolumn do pomieszczenia. Małe głośniki są często konstruowane na bazie kompromisów. W przypadku Studio HD jest inaczej. Dzięki wyjątkowo głębokiemu strojeniu superwydajnego przetwornika średnioniskotonowego utrzymują perfekcyjny rytm aż do najniższego dźwięku gitary basowej — E 41 Hz.

Studio HD może z powodzeniem pełnić rolę kanałów przednich, bocznych lub tylnych. W połączeniu z subwooferem Metro, Studio HD zapewnia prawdziwy dźwięk high-end.

Specyfikacja techniczna:
- Typ systemu: 2 drożny
- Głośnik wysokotonowy: 1"
- Midwoofer: 8"
- Wejścia: 2 pary bi-amping
- Zalecane wzmocnienie: 15-200 watów
- Pasmo przenoszenia (Hz, +/- 2dB): 41-30k
- Impedancja: 4 Ohm
- Czułość: 91 dB (2,83 V przy 1m)
- Podział zwrotnicy (Hz): 2,8k
- Wymiary HxWxD (cale): 13 x 10.8 x 10.8

Warunki gwarancji:
Produkty marki Legacy objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.