LimeEars Aether R - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LimeEars
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 5 200,00 zł / szt.

Słuchawki dokanałowe LimeEars Aether R

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki dokanałowe LimeEars Aether R

Naszym celem projektowym było stworzenie wrażenia dużego, trójdrożnego systemu dalekiego pola z regulowanym zewnętrznym subwooferem umieszczonym w przestronnym, dobrze traktowanym akustycznie pomieszczeniu. Chcieliśmy, aby słuchacz doświadczył wszystkiego, co inżynier dźwięku stworzył w nagraniu, z odrobiną audiofilskiej jakości, która zadowoliłaby użytkowników, którzy unikają zbyt technicznego dźwięku, ale wciąż szukają prawdziwej wierności w swoich nagraniach.

Filozofia
Wentylowany podwójny przetwornik niskotonowy zapewnia soczysty i mocny bas, któremu towarzyszą niezwykle chrupiące tony wysokie wytwarzane przez przetwornik HF, z bujnymi, charakterystycznymi średnimi umieszczonymi pomiędzy nimi. Po ustawieniu przełącznika dźwięk staje się nieco ciepły i ma kształt litery V. Po naciśnięciu przełącznika model X zmienia się w słuchawki o średnim i wysokim ustawieniu ostrości, które dzięki wentylowanej konstrukcji utrzymują uderzenie i czystość w skrajnych końcach pasma.

Tony
W „neutralnym” położeniu przełącznika Aether R zachowuje neutralną tonalność z bardzo niewielkim naciskiem na niskie i subtelne wysokie tony. Po włączeniu sterownika subwoofera odbiera on mocny i dokładny cios w najniższym obszarze, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej przejrzystości i dynamiki obu średnich oraz zwiększonego blasku w wysokich tonach.

Scena
Ekstremalna separacja źródeł dźwięku, naturalna szerokość, niezrównana głębokość.

Przełącznik
Przełącznik kontroluje tony niskie (poniżej 100 Hz). Możesz go również użyć do wprowadzania zmian w zależności od:
- poziom odsłuchu - aby skorzystać z prawa Fletchera-Munsona (w przypadku niższych poziomów odsłuchu bas można zwiększyć, aby był lepiej słyszalny)
- poziom i jakość basu w nagraniu (jeśli bas jest dobrze nagrany, może zwiększyć swoją siłę. Z drugiej strony, jeśli materiał nie jest odpowiednio wymieszany, a niskie stają się huczące i wymykają się spod kontroli, można je przyciąć)
- poziomy hałasu zewnętrznego (jeśli używasz monitorów w hałaśliwym otoczeniu: samolot, metro itp., gdzie niski poziom hałasu maskuje niskie wartości, możesz je zmienić).

Indywidualne
Słuchawki mogą być wykonane na indywidualne zamówienie z dopasowaniem do ucha klienta, po dostarczeniu wycisku. W przypadku zakupu słuchawek standardowych, do kompletu otrzymujemy kilkanaście różnych typów i rozmiarów końcówek silikonowych i piankowych pasującymi do każdego ucha. Istnieje możliwość wykonania obudów według własnego pomysłu, w tym z grawerem, zatopionymi drobiazgami. Przy indywidualnym projekcie prosimy o kontakt w sprawie szczegółów i wyceny.

Fakty:
- Czterokierunkowa hybrydowa zwrotnica pasywna
- Przełączany podwójny sterownik subwoofera
- Wykorzystanie technologii VariBore i TrueSub

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.