LimeEars PSI - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LimeEars
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 2 750,00 zł / szt.

Słuchawki dokanałowe LimeEars PSI

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki dokanałowe LimeEars PSI

Ψ (psi) jest główną osią naszych projektów. Będąc trójdrożnym monitorem, był punktem wyjścia dla innych produktów. Strojąc ten model z trzema przetwornikami, staraliśmy się uzyskać jak najbardziej przyjemny dźwięk muzyczny przypominający klasyczny sprzęt hi-fi i pro-audio z lat 70. i 80. Ogólny dźwięk miał być wyjątkowo naturalny, nieco wyluzowany, zrównoważony, pełny, przyjemny, muzyczny i bardzo wierny na swój sposób.

Filozofia
Wady, które są mocne i mogą stać się całkiem duże, jeśli inżynier dźwięku miałby na myśli je w ten sposób. Miękkie tony średnie w zakresie wokalnym zagłębiły się na tyle, aby uniknąć nosowości i były wystarczająco ostre w wyższej części pasma. Ze względu na unikalne strojenie akustyczne wysokie tony były chrupiące, ale nie szorstkie.

Scena
Niezwykle naturalna szerokość i głębokość sceny dźwiękowej. Świetna, ale nie nachalna separacja źródeł i naturalne, spójne obrazowanie.

Przełącznik
Przełącznik kontroluje tony niskie (poniżej 1000 Hz). Możesz go również użyć do wprowadzania zmian w zależności od:
- poziom odsłuchu - aby skorzystać z prawa Fletchera-Munsona (w przypadku niższych poziomów odsłuchu bas można zwiększyć, aby był lepiej słyszalny)
- poziom i jakość basu w nagraniu (jeśli bas jest dobrze nagrany, może zwiększyć swoją siłę. Z drugiej strony, jeśli materiał nie jest odpowiednio wymieszany, a niskie stają się huczące i wymykają się spod kontroli, można je przyciąć)
- poziomy hałasu zewnętrznego (jeśli używasz monitorów w hałaśliwym otoczeniu: samolot, metro itp., gdzie niski poziom hałasu maskuje niskie wartości, możesz je zmienić).

Indywidualne
Słuchawki mogą być wykonane na indywidualne zamówienie z dopasowaniem do ucha klienta, po dostarczeniu wycisku. W przypadku zakupu słuchawek standardowych, do kompletu otrzymujemy kilkanaście różnych typów i rozmiarów końcówek silikonowych i piankowych pasującymi do każdego ucha. Istnieje możliwość wykonania obudów według własnego pomysłu, w tym z grawerem, zatopionymi drobiazgami. Przy indywidualnym projekcie prosimy o kontakt w sprawie szczegółów i wyceny.

Fakty:
- Trójdrożna zbalansowana konstrukcja
- Trójdrożna zwrotnica pasywna (Single low, single mid, single high)
- Dwuotworowa konstrukcja akustyczna

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.