M2Tech HiFace Evo - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: M2Tech
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 1 690,00 zł / szt.
Asynchroniczny interfejs USB M2Tech HiFace EVO

Możliwość wypożyczenia urządzenia i przetestowania we własnym systemie.
Szczegóły procedury wypożyczenia - (42) 213 01 66
Asynchroniczny interfejs USB M2Tech HiFace EVO

Z galwaniczną izolacją wejść, stabilnym zasilaniem, wszystkimi możliwymi rodzajami wyjść cyfrowych: Coaxial, BNC, AES/EBU, Optyczne Toslink i ST, I2S i możliwością podłączenia World Clock. Zaprojektowane, produkowane i testowane w M2Tech we Włoszech.
Jakościowo to jest nawet wyższa półka niż Stello U3 ze względu na zasilanie nisko szumne typu shunt. Do tego ma więcej wyjść cyfrowych, a nawet wejście na zewnętrzny Master Clock (wkrótce dostępny -EVO Clock), czyli rozwiązanie stosowane w najlepszych studiach nagraniowych.

Kompaktowych rozmiarów wysokiej jakości interface służący do uczynienia zewnętrznego DACa zdolnym do odtwarzania gęstych formatów plików audio aż do 24bitów 192kHz. Standardowe próbkowanie dla CD to 16bitów 44,1kHz.
Uwalnia od stosowania prostych kości PCM27xx i 29xx, w które zazwyczaj wyposażone są DACi z interfacem USB. Ograniczają one strumień do 16bitów 55kHz, nie pozwalają na korekcję błędów transmisji i po masie kabla przekazują zakłócenia z komputera na DAC.

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface, które zrewolucjonizował PC Audio.
HiFace zdjął ograniczenia i umożliwiał transmisję w pełnym 24/192, mało tego umożliwiał zwalczenie jittera przez zmianę organizacji "ruchu" danych i retaktowanie ich własnym, bardzo precyzyjnym zegarem, bo nie chodzi tylko o to, aby dane dostarczyć bez przekłamań (bit-perfect), ale również ważne jest aby trafiły do DACa w ściśle określonym czasie!
Pomyślano jeszcze o jednym problemie - o zakłóceniach, których znaczącym źródłem jest naszpikowany elektroniką komputer. HiFace został wyposażony w transformator separujący przez co żadne śmieci przedostawały się już po zasilaniu do DACa.

Następca - HiFace Evo
Znacznie podniósł poprzeczkę zarówno pod względem jakości, jaki i funkcjonalności.
Zasilany jest bowiem z zewnętrznego zasilacza, a dodatkowo stabilizowany wewnątrz, osobno dla najważniejszych układów przez ultra niskoszumne stabilizatory typu shunt.
Dla precyzyjnej elektroniki pracującej z ogromną częstotliwością najmniejsze zakłócenia w zasilaniu potrafią sprawiać spore problemy, dlatego czystość zasilania jest tak ważna.
HiFace Evo wyposażony jest w usprawnione układy transmisji i redukcji jittera, w dwa zegary, ekranującą obudowę i komplet wszelkich wyjść cyfrowych.
Można podłączyć DAC przez wyjście coaxial, BNC, optyczne, ale również profesjonalne AES/EBU, I2S i światłowodowe ST (jedno z najlepszych rozwiązań, znanych z telekomunikacji).
Wszystkie wyjścia są oczywiście izolowane transformatorowo (z wyjątkiem optycznych i I2S)

Nagrody, recenzje, wyróżnienia:
1. Nagroda francuskiego magazynu Diapazon dla M2Tech
2. Recenzja najlepszeodtwarzacze.pl: "Rewelacyjny produkt, zapewniający wszystkie możliwe połączenia cyfrowe w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zajmuje najwyższe noty w kategorii jakości przy niewygórowanej cenie. Polecam do współpracy z najlepszymi przetwornikami DAC bez USB (jak BADA DAC Alpha) lub, w których wejście USB nie zostało zbyt dobrze zaimplementowane, a sam przetwornik należy do górnej półki"

Specyfikacja:
- Częstotliwości (kHz) 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
- Wejście USB 2.0
- Wyjścia S/PDIF x 2 (RCA&BNC), AES/EBU (XLR), Optical Toslink, Optical ST, I2S (RJ-45)
- Wymiary 105 x 46 x 104 mm
- Masa 380g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki M2Tech objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.